⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Stalo žaidimas A GAME OF CAT & MOUTH (LT)

  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina: 27,99 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje

2023-01-31 27.99 InStock
Į krepšelį

Aprašymas

„Exploding Kittens“ kūrėjai pristato dar vieną pačiuožusį, linksmą ir be proto katinišką veiksmo stalo žaidimą! „A Game of Cat and Mouth“ yra išskirtinis vakarėlių žaidimas, mažam spalvotam lagamine talpinantis tobulą įvairių veiksmo, reakcijos ir senų arkadinių žaidimų mišinį.

Jis lengvai atpažįstamas iš išskirtinio tik šiems žaidimams būdingo dizaino ir pasižymi unikaliu humoru. Tai greitas, dinamiškas ir linksmas veiksmo žaidimas, kurio tikslas – kuo greičiau į varžovo pusę permesti mažus spalvotus rutuliukus. Tam naudojama maža, magnetinė katės letenėlės formos katapulta ir speciali išsilankstanti žaidimo dėžė - lenta. Žaidimas tinka įvairaus amžiaus žmonėms, turi lengvas taisykles ir kelia švelnią priklausomybę.

Vienas iš unikalių žaidimo bruožų – spalvingas, komiškas ir akį traukiantis dizainas. Kaip ir ankstesni šių kūrėjų žaidimai, „A Game of Cat and Mouth“ pasižymi ryškiomis spalvomis ir išskirtinę nuotaiką kuriančiomis iliustracijomis.

Žaidimo dėžė ne tik graži, bet ir funkcionali. Nedidelį lagaminą primenanti pakuotė skirta ne vien kokybiškiems žaidimo komponentams. Ji išsilanksto ir susideda į žaidimo stalą, kuris naudojamas triukšmingai ir smagiai žaidėjų dvikovai.

Pasiruošimas žaidimui ypač lengvas, o jo taisyklės yra itin paprastos. Žaidėjų tikslas – į varžovo pusę permesti visus vienos spalvos rutuliukus. Abu žaidėjai tai atlieka vienu metu, todėl nereikia laukti savo eilės, žaidimas vyksta greitai ir galima vienu metu sužaisti daug partijų. Tai ypač aktualu žaidžiant su vaikais. Nereikia ilgai aiškinti taisyklių, žaidimą galima kada nori pradėti ir baigti, jame yra daug judesio, šurmulio, triukšmo ir juoko.

Nors tai veiksmo žaidimas, jame taip pat yra ir apie ką pagalvoti. Žaidimo pradžioje kiekvienam žaidėjui padalinama po 4 oranžinius rutuliukus. Lentos viduryje įstatomas didelis katės snukutis, o jame padedami juodas nosies ir balti dantų rutuliukai. Žaidžiant galima rinktis skirtingas strategijas. Bandyti taikytis ir įmušti varžovui tą vieną juodą kamuoliuką arba bandyti kaip galima greičiau sumesti jam visus oranžinius. Čia pravers ne tik sėkmė ir įgūdžiai, bet ir bazinės geometrijos žinios. Arba galima tiesiog šaudytis apie nieką negalvojant.

Žaidime sujungti elementai iš senų, nostalgiškų arkadinių žaidimų ir žaidimų stalų: pinbolo, oro ritulio ar arkadinio krepšinio aparato. Panaudota jų sėkmės formulė – greitas žaidimas, akivaizdus rezultatas, galimybė gerinti įgūdžius ir aiškiai matyti, kaip tobulėji. Taip pat lengvas ir kontroliuojamas chaosas, keliantis smagią įtampą ir daug geros nuotaikos.

Žaisti gali ir daugiau žaidėjų. Yra sukurta speciali turnyrams skirta programa, tad vieni su kitais gali varžytis visa šeima, grupė draugų ar kolegos darbe.

  • Rekomenduojama nuo 10 metų amžiaus.

  • Žaidėjų skaičius: 2-5.

  • Žaidimo trukmė: ~20 min.

  • Žaidimas lietuvių kalba.


  • Autorius:
  • ISBN ar kodas: 0810083041353

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Stalo žaidimas A GAME OF CAT & MOUTH (LT)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Stalo žaidimai šeimai


Dažnai su "Stalo žaidimas A GAME OF CAT & MOUTH (LT)" perkama kartu