⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Arūnas Valinskas (g. 1966 m. lapkričio 28 d., Lazdijuose) – televizijos laidų ir renginių vedėjas, prodiuseris, dainų žodžių autorius, buvęs LR Seimo pirmininkas.

Arūno Valinsko biografija tikrai spalvinga.

Arūnas Valinskas knygos

Rasta: 14

Rasta: 14

Baigęs mokyklą Arūnas Valinskas įstojo mokytis į Vilniaus universiteto Teisės fakultetą, iš kurio net kelis kartus buvo pašalintas. Galiausiai jis mokslus baigė studijuodamas neakivaizdiniu būdu ir įgijo teisės magistro diplomą.

Šiandien Arūnas Valinskas pažįstamas kone kiekvienam lietuviui. Veiklą pramogų pasaulyje jis pradėjo 1985-ais metais, tuo metu jis, kartu su humoro grupe „Dviratis“, surengė sėkmingą pasirodymą, po kurio sekė dar keturženklis skaičius koncertų visoje Lietuvoje.

Televizijos ekranuose Arūno Valinsko veidas šmėžuoja nuo 1992-ų metų. Tada jis prodiusavo ir vedė kultinį intelektualų žaidimą „Taip. Ne“, kuris prie televizorių pritraukdavo rekordinį skaičių žmonių, o vedėjas tapo žymia asmenybe.

Vėliau Arūnas vedė tokias garsias laidas, kaip „Šeši nuliai – milijonas“, „Dviračio žynios“, muzikinį realybės šou „Kelias į žvaigždes“, taip pat pradėjo „Auksinių svogūnų“ apdovanojimo tradiciją. Šie linksmi apdovanojimai teikiami balandžio 1-ą dieną, o renginio metu prisimenami kvailiausi valdžios žmonių poelgiai, citatos ir kiti politikos padangės įvykiai.

Renginių vedėjas ir pats buvo pasukęs politikos keliu. 2008-tais metais jis tapo Tautos prisikėlimo partijos įkūrėju, pateko į Seimą ir buvo išrinktas jo pirmininku. Visgi, antrai kadencijai Arūnas Valinskas neperrinktas ir grįžo ten, kur jam sekasi geriausiai – į pramogų pasaulį.

Nuo 2014-tų metų Arūnas Valinskas, kartu su Andriumi Tapinu, veda itin populiarų intelektualų žaidimą „Auksinis protas“, o nuo 2020-tų rudens vedėjas į savo rankas perėmė garsios loterijos „Teleloto“ laidos vairą.

2009-tais metais žurnalistė Laisvė Radzevičienė parašė biografinę knygą „Akiplėša, arba Tas ir Kitas Arūnas Valinskas“, kurioje visapusiškai atskleidžiama jo asmenybė, kūrybos bruožai ir įvairūs gyvenimo etapai.

Pats Arūnas Valinskas grožinės ar dalykinės literatūros nekuria, tačiau yra kelių knygų bei kitokių leidinių, pvz., žaidimų, bendraautorius. Beveik visos jos susijusios su populiariuoju žaidimu „Auksinis protas“. Tad gerbėjai gali ne tik žiūrėti laidas, bet ir internetu pirkti Arūno Valinsko bei Andriaus Tapino kūrybos leidinius „Auksinis protas. 4000 klausimų“, „Kortelių žaidimas „Auksinis protas. Startas“, „Kortelių žaidimas „Kas ir kodėl?“ ir kitus.