0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

100%. Gyvūnai visu dydžiu

Kaina internetu: 5,49 €
Kaina knygyne: 10,99 €*
Sutaupote: 5.50 € (51%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-10-31 5.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "100%. Gyvūnai visu dydžiu " aprašymas

Ši knyga "100%. Gyvūnai visu dydžiu" – ypatinga. Ji padės sužinoti, kokie gyvūnai gamtoje yra iš tikrųjų, joje – tikslios, vieną mastelį atitinkančios iliustracijos su tikrais visų nupieštų gyvūnų ar jų dalių dydžiais.

Versdami puslapius galėsite įsivaizduoti, kad sutikote patį mažiausią arba patį didžiausią kokios nors gyvūnų grupės narį, pavyzdžiui, vabzdžių arba katininių šeimos atstovą. Galėsite tarpusavyje palyginti jų kiaušinius, iltis, liežuvius, uodegas, pėdsakus ir akis, o drauge sužinoti apie juos labai įdomių dalykų.

Iš anglų kalbos vertė Ema BernotaitėParašykite atsiliepimą apie "100%. Gyvūnai visu dydžiu "

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Pažintinės, informacinės knygos 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "100%. Gyvūnai visu dydžiu ", kurį parašė Isabella Grott, Rita Mabel Schiavo. Siūlome ne tik išsamų "100%. Gyvūnai visu dydžiu " aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Isabella Grott, Rita Mabel Schiavo. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "100%. Gyvūnai visu dydžiu ". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "100%. Gyvūnai visu dydžiu " dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "100%. Gyvūnai visu dydžiu " perkama kartu