⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

40 pasakojimų iš dykumos. Trumpi pasakojimai sielai

Kaina: 3,19 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-05-31 3.19 InStock
Į krepšelį

Knygos "40 pasakojimų iš dykumos. Trumpi pasakojimai sielai" aprašymas

"Mūsų dienos dažnai atrodo tarsi ilgi keliai. Kartais jie kyla aukštyn ir pasidaro nelengva kopti. Šių pasakojimų tikslas – šiek tiek sutrumpinti kelią. O jeigu jie dar kam nors pasitarnaus – puiku! (Bruno Ferrero)

Tai ketvirtoji į lietuvių kalbą išversta šio autoriaus knyga. Joje, kaip ir pirmosiose, pateikiamos trumpos istorijos iš kasdienybės, kuri visuomet yra kupina išminties – tokios paprastos, tačiau neretai užmirštamos. Pasakojimai sielai padės ją prisiminti..."Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "40 pasakojimų iš dykumos. Trumpi pasakojimai sielai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "40 pasakojimų iš dykumos. Trumpi pasakojimai sielai", Bruno Ferrero. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Bruno Ferrero su knyga "40 pasakojimų iš dykumos. Trumpi pasakojimai sielai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "40 pasakojimų iš dykumos. Trumpi pasakojimai sielai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Bruno Ferrero. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "40 pasakojimų iš dykumos. Trumpi pasakojimai sielai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "40 pasakojimų iš dykumos. Trumpi pasakojimai sielai" perkama kartu