Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

A komanda ir didelė kalbanti papūga

Kaina: 19,24 €
Kaina su kodu: 13,85 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-04-30 19.239 InStock
Į krepšelį 13,85 € -28% su kodu
PATOGU

Knygos "A komanda ir didelė kalbanti papūga" aprašymas

Antrasis A komandos nuotykis „A komanda ir didelė kalbanti papūga“. Pirmas nuotykis - „A komanda ir šuo už milijoną“.

Vaikams nuo 8 metų.

Mergaitė su žiurke ant peties, gobtuvą ant galvos vis užsimetęs keistuolis ir istorijos mokytojas – kas juos gali sieti? Tai A KOMANDA, kurios kiekvieną savaitgalį laukia vis naujas nuotykis!

Šį kartą iš miesto zoologijos sodo dingsta reta papūga. Betgi ji neišskrido pro pravirą langą! Ar tik nebus čia pasidarbavusi tarptautinė gyvūnų grobikų gauja? Kai trijulei į pagalbą atkeliauja vieno iš detektyvų močiutė, laukia patys tikriausi nuotykiai ir daug veiksmo!

Mylimiausias vaikų rašytojas Tomas Dirgėla tęsia savo naują detektyvinę nuotykių seriją!

„A komanda ir didelė kalbanti papūga“:

    • skatina suvienyti jėgas ir drąsiai kovoti už tiesą;

    • ugdo meilę gyvūnams ir augintiniams;

    • lavina empatiją ir humoro jausmą;

    • šmaikšti, kupina veiksmo iliustruota knyga įtraukia ir puikiai tinka vaikams, pradedantiems skaityti ilgesnius pasakojimus.

Tomas Dirgėla – rašytojas, kurio Lietuvos vaikams jau nereikia pristatyti. Jo knygos tiesiog graibstomos iš knygynų ir bibliotekų lentynų, ne vieną neskaitantį vaiką pavertė didžiausiu knygų rijiku. Tomas – vienas produktyviausių ir garsiausių šiandienos lietuvių vaikų rašytojų. Be to, jis dar ir trijų vaikų tėtis, puikiai išmanantis, kas patinka vaikams ir kaip juos sudominti. Tomo Dirgėlos knygose netrūksta juokingų ir kurioziškų situacijų, kartu jose visada akcentuojama tėvų ir vaikų meilės svarba, kova su neteisybe bei lyčių lygybė.

Seriją iliustruoja dailininkė Kornelija Žalpytė, taip pat nupiešusi iliustracijas Tomo Dirgėlos knygai „Lukas ir Lėja. Istorija apie draugystę“.


  • Autorius: Tomas Dirgėla
  • Serija: A komanda
  • Iliustratorius: Kornelija Žalpytė
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2024
  • Knygos puslapių skaičius: 168
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090159309

Parašykite atsiliepimą apie "A komanda ir didelė kalbanti papūga"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Grožinė lietuvių autorių literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "A komanda ir didelė kalbanti papūga", kurį pristato Tomas Dirgėla. Siūlome ne tik išsamų "A komanda ir didelė kalbanti papūga" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Tomas Dirgėla. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "A komanda ir didelė kalbanti papūga". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "A komanda ir didelė kalbanti papūga" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "A komanda ir didelė kalbanti papūga" perkama kartu