⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Advento kalendorius. 24 kūrybinės STEAM užduotys

Kaina: 4,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-12-31 4.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Advento kalendorius. 24 kūrybinės STEAM užduotys" aprašymas

Skirta vaikams nuo 5 iki 9 metų.

Kad advento laikotarpis neprailgtų ir gražiausių metų švenčių laukti būtų smagu, Kalėdas kviečiame pasitikti su ADVENTO KALENDORIUMI. Čia vaikas ras kūrybiškų ir įdomių STEAM užduočių.

Kalėdų senelio nykštukai pakvies daryti eksperimentus, kurti užkoduotus atvirukus, gaminti dovanų maišelius, knygų skirtukus, atlikti įkvepiančias matematines užduotis, nagrinėti žemėlapį.

Pasitikite Kalėdas su išradingu ADVENTO KALENDORIUMI!


  • Autorius:
  • Leidėjas: Šviesa
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 28
  • Formatas: 29x21
  • ISBN ar kodas: 9785430070137

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Advento kalendorius. 24 kūrybinės STEAM užduotys"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos-žaislai

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Advento kalendorius. 24 kūrybinės STEAM užduotys", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "Advento kalendorius. 24 kūrybinės STEAM užduotys" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Advento kalendorius. 24 kūrybinės STEAM užduotys". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Advento kalendorius. 24 kūrybinės STEAM užduotys" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Advento kalendorius. 24 kūrybinės STEAM užduotys" perkama kartu