⭐⭐⭐ MAŽŲ KAINŲ DIENOS! Ypatingi pasiūlymai visą savaitę! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Vonios knygelė. Smagu plaukti. Nuspalvink vandeniu!

Kaina: 2,89 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-03-31 2.89 InStock
Į krepšelį

Knygos "Vonios knygelė. Smagu plaukti. Nuspalvink vandeniu!" aprašymas

Vasarą prie tvenkinio labai įdomu. Čia šokinėja iš vandens žuvys, plaukioja ančių šeimynėlė, išdykauja varlytės. Gal nori kartu paplaukioti?

Ši vonios knygelė pilna staigmenų! Ją galima visą merkti į vandenį ir balti lopinėliai taps spalvoti. Arba spalvinkite juos vandenyje pamirkytu teptuku. Smagių akimirkų!

Skirta vaikams nuo 6 mėn. amžiaus žaisti vonioje prižiūrimiems suaugusiųjų. Įspėjame! Duokite knygelę vaikui tik išimtą iš plastikinės pakuotės. Plaukite knygelę šiltu muiluotu vandeniu, džiovinkite atverstais lapais.


  • Autorius:
  • Serija: Vonios knygelė
  • Leidėjas: Presvika
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 6
  • Formatas: 15x15, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094830785

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Vonios knygelė. Smagu plaukti. Nuspalvink vandeniu!"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos-žaislai 3-5 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Vonios knygelė. Smagu plaukti. Nuspalvink vandeniu!", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "Vonios knygelė. Smagu plaukti. Nuspalvink vandeniu!" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Vonios knygelė. Smagu plaukti. Nuspalvink vandeniu!". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Vonios knygelė. Smagu plaukti. Nuspalvink vandeniu!" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Vonios knygelė. Smagu plaukti. Nuspalvink vandeniu!" perkama kartu