NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Ali Baba ir keturiasdešimt plėšikų

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-03-31 1.49 SoldOut

Knygos "Ali Baba ir keturiasdešimt plėšikų" aprašymas

Apie vargšą neturtingą Ali Babą, jo brolį Kasimą ir keturiasdešimt plėšikų, kurie prisiplėštą grobį slėpė stebuklingoje oloje, europiečiai išgirdo XVIII a. pradžioje prancūzų kilmės Rytų kultūrų tyrinėtojo ir vertėjo Antuano Galano (Antoine Galland) dėka. Pagal vieną iš versijų, A. Galanas rėmėsi originaliu rytietišku pasakos variantu, kurio neišliko, pagal kitą – tyrinėtojas, kuriam buvo gerai pažįstama Rytų kultūros dvasia, pats sukūrė istoriją apie Ali Babą. Kaip ten bebūtų, geraširdis ir nesavanaudis Ali Baba tapo vienu garsiausių „Tūkstančio ir vienos nakties“ herojų.

Šioje knygoje aprašyti nuotykiai iliustruoti prancūzų dailininko Albero Robidos (Albert Robida, 1848–1926) piešiniais. A. Robida, gimęs XIX a. viduryje, buvo įvairiapusė asmenybė. Tėvai tikėjosi jį tapsiant teisininku, tačiau Alberą labiau traukė laisvoji kūryba, todėl jis pasirinko dailininko kelią. Per savo ilgą kūrybinį gyvenimą A. Robida sukūrė iliustracijas daugiau nei 200 knygų, nupiešė daugiau kaip 60 000 piešinių.
A. Robida buvo žinomas ne tik kaip dailininkas. Jis rašė romanus, pagal turinį šiek tiek panašius į Žiulio Verno (Jules Verne) kūrybą. Be to, A. Robida pasižymėjo futurologo talentu: jis išpranašavo vaizdo telefonų, televizijos, dujokaukių, dangoraižių, realybės šou atsiradimą ir dar daugelį kitų dalykų. Kai prasidėjus Pirmajam pasauliniam karui menininko pranašystės pradėjo pildytis, jis liovėsi ir kūręs, ir pranašavęs.
Alberas Robida istorijos tėkmėje liko žinomas tik kaip puikus savamokslis dailininkas. 12 metų jis iliustravo savo paties įkurtą žurnalą „La Caricature“. Jo piešiniai, iliustruojantys arabų pasakas, įtraukti į Europos knygų iliustracijų aukso fondą.


  • Leidėjas: Bestiary
  • Išleidimo metai: 2016
  • Knygos puslapių skaičius: 26
  • Formatas: 21x30, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094562167

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Ali Baba ir keturiasdešimt plėšikų"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Pasakos patiems mažiausiems

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Ali Baba ir keturiasdešimt plėšikų", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "Ali Baba ir keturiasdešimt plėšikų" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Ali Baba ir keturiasdešimt plėšikų". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Ali Baba ir keturiasdešimt plėšikų" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Ali Baba ir keturiasdešimt plėšikų" perkama kartu