NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Spalvotos skaičių pasakėlės

Kaina: 16,29 €
Kaina su kodu: 14,66 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-01-12 Viktorija

Puiki knyga, 2.5 m. vaikui labai patinka. Gražios skaičių pasakėlės, puikus įgarsinimas. Knyga labai kokybiška.


2024-02-29 16.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Spalvotos skaičių pasakėlės" aprašymas

Šioje nuotaikingoje knygelėje "Spalvotos skaičių pasakėlės" poetė, daugelio vaikiškų knygų autorė Ramutė Skučaitė nedidelėmis, šmaikščiomis, nostalgiškomis ar pamokančiomis eiliuotomis istorijomis supažindina vaiką su pirmaisiais skaičiais (nuo 1 iki 9) ir pagrindinėmis spalvomis. Juos įsiminti padeda dėmesį prikaustančios iliustracijos: raudona braškė, boružėlė, trys rudi voveriukai, šešios juodumą mylinčios katės, aštuonios kėkšto nesulestos mėlynės.

Be to, mažučiai aritmetikos uždaviniai pavirsta įtraukiančiomis pasakėlėmis, kviečiančiomis suskaičiuoti nuo obels nukritusius obuolius, dėl savo svarbos besiginčijančius pirštukus ar slibino neklausančias galvas.

Knygelę "Spalvotos skaičių pasakėlės" įskaitė ir didiesiems, ir mažiesiems puikiai pažįstama „Keistuolių teatro“ aktorė Ilona Balsytė. Klausantis lengva panirti į pasakiškai aprašytą pirmųjų skaičių pasaulį, o mokantis eilėraščius – lavinti tartį.

Toli, kol kas labai toli
Nerimsta skaičiai dideli,
Ir daug labai svarbių dalykų
Vaikus nustebint dar paliko
Pasauly dideliam spalvotam,
Skaičiuot ir džiaugtis sugalvotam!Kiti taip pat domėjosi


2021-04-15

Turim tokia knygutę su raidėm, tai maniškiui labai patinka. Tikėjausi, kad knygutė apie skaičius irgi patiks, tačiau labai nusivylėm. Pasakos labai ilgos, greitai sekamos, net suaugusiam reikia gerai įsiklausyti, kad spėti suprasti, kas yra sekama.

2021-01-12

Puiki knyga, 2.5 m. vaikui labai patinka. Gražios skaičių pasakėlės, puikus įgarsinimas. Knyga labai kokybiška.

Parašykite atsiliepimą apie "Spalvotos skaičių pasakėlės"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Pasakos patiems mažiausiems

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Spalvotos skaičių pasakėlės", kurį pristato Agnė Nananai, Ilona Balsytė, Ramutė Skučaitė. Siūlome ne tik išsamų "Spalvotos skaičių pasakėlės" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Agnė Nananai, Ilona Balsytė, Ramutė Skučaitė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Spalvotos skaičių pasakėlės". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Spalvotos skaičių pasakėlės" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Spalvotos skaičių pasakėlės" perkama kartu