⭐Mūsų 21-ojo GIMTADIENIO FIESTA! Ypatingi pasiūlymai ir šventinės kainos Jums! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Receptai iš šeimos virtuvės. Ali ir Patricija

Kaina: 41,99 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-09-15


2023-02-28 41.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Receptai iš šeimos virtuvės. Ali ir Patricija" aprašymas

Atvira, paprasta, šilta ir nuoširdu. Ar gali būti kitaip, kai prie stalo jus kviečia Ali ir Patricija Gadžijevai. Jis – virtuvės šefas, saldainių ir įkvepiančių desertų autorius. Ji – jo mūza, jo ramstis, šokoladinių bendraautorė ir puikiausia šefė namuose. Kartu – nepaprastas duetas, iš širdies besidalijantis savo namų šiluma, istorijomis ir, žinoma, receptais iš šeimos virtuvės. Ali ir Patricija neabejoja: kad ir ką iš šios knygos gamintumėte, visada pavyks. Tik būtinai atraskite artimų sielų, su kuriomis dalinsitės maistu. Nes būti drauge prie gražaus stalo ir valgyti skanų maistą yra vienas nuostabiausių dalykų šiame pasaulyje.
Skanaus!

Ką rasite knygos „Receptai iš šeimos virtuvės. Ali ir Patricija“ viduje:

- 8 teminius skyrius: pusryčiai, salotos ir sriubos, pica ir pasta, didieji patiekalai, garnyrai, užkandžiai, desertai, kokteiliai;
- Net 104 iki smulkmenų išieškotus receptus;
- Naudingus patarimus gaminantiems;
- QR kodus su nuorodomis į video receptus;
- Iliustruotus receptus „žingsnis po žingsnio“;
- Stalo dekoravimo idėjas ir pavyzdžius;
- Istorijas iš šeimos gyvenimo;
- Daugybę skanių vaizdų; - Ir netgi tai, kas liko už kadro!Kiti taip pat domėjosi


2022-09-15

Parašykite atsiliepimą apie "Receptai iš šeimos virtuvės. Ali ir Patricija"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Receptų knygos

Ali Gadžijevas, Patricija Gadžijeva pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Receptai iš šeimos virtuvės. Ali ir Patricija", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Receptai iš šeimos virtuvės. Ali ir Patricija" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Receptai iš šeimos virtuvės. Ali ir Patricija" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Receptai iš šeimos virtuvės. Ali ir Patricija"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Ali Gadžijevas, Patricija Gadžijeva tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Receptai iš šeimos virtuvės. Ali ir Patricija" perkama kartu