Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Anglų kalba – ne problema!

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina: 27,95 €
Kaina su kodu: 25,15 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Lietuvoje
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2016-03-17

Labai labai patiko. Tikrai padėjo pasiruošti anglų kalbos lygiui Įvertinti.


2024-04-30 27.949 InStock
Į krepšelį 25,15 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos "Anglų kalba – ne problema!" aprašymas

"Anglų kalba – ne problema!" - tai lietuviška interaktyvi kompiuterio programa mokytis anglų kalbą savarankiškai. Skirtas suaugusiesiems, A1-A2 lygis.

Šis kursas skirtas tiems, kurie gali kasdien 10-20 min. skirti anglų kalbos mokymuisi. SuperMemo programa nustato, kiek ir kokiu lygiu informacija įsiminta ir planuoja jos kartojimą, kai ši pradedama užmiršti. Programa pagrįsta ilgalaikės atminties mokslinių tyrimų rezultatais. Parengtas kursas pagal Bendrųjų Europos metmenų A1-A2 lygius (elementaraus ir žemesnio vidutinio lygio).

Tai unikalus šios programos autoriaus dr. H. Krzyžanovskio atminties lavinimo metodas ir svarbiausia - puikūs mokymosi rezultatai. Visi paaiškinimai, skaitymo tekstai vadovėlyje ir kompiuterio programoje lietuviški, pateikti užduočių atsakymai, todėl mokytis galima savarankiškai, be mokytojo.

Kurso dalys:
· iliustruotas vadovėlis (216 psl.)
· kompiuterio programa (CD-ROM).


  • Leidėjas: Euroknyga
  • Išleidimo metai: 2014
  • Formatas: 14x19
  • ISBN ar kodas: 9786098125016

Kiti taip pat domėjosi


2016-03-17

Labai labai patiko. Tikrai padėjo pasiruošti anglų kalbos lygiui Įvertinti.

Parašykite atsiliepimą apie "Anglų kalba – ne problema!"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Anglų kalbos ir gramatikos knygos

pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Anglų kalba – ne problema!", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Anglų kalba – ne problema!" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Anglų kalba – ne problema!" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Anglų kalba – ne problema!"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Anglų kalba – ne problema!" perkama kartu