NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Apie angelą sargą vaikams

Kaina: 8,05 €
Kaina su kodu: 7,24 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-02-29 8.045 InStock
Į krepšelį

Knygos "Apie angelą sargą vaikams" aprašymas

Ši knygelė „Apie angelą sargą vaikams“ moko įžvelgti angelų pėdsakus vaikų ir suaugusiųjų gyvenime.

Kiekvienas turime savo angelą. Tą mums patvirtina Jėzus. Evangelijoje pagal Matą Jis sako: „Žiūrėkite, kad nepaniekintumėte nė vieno iš šitų mažutėlių, nes, sakau jums, jų angelai danguje visuomet regi mano dangiškojo Tėvo veidą“ (Mt 18, 10).

Angelas – konkreti tikrovė, visada esanti šalia mūsų, ginanti ir sauganti. Na, o šeimoje angelų sparnų vasnojimas girdėti nuolat. Kalbėkime apie tai vaikams, kol jie dar nesuaugo ir pernelyg neišsiblaškė. Tegu pastebi angelus.

Bruno Ferrero – salezietis, pedagogikos ir vaikų bei paauglių religinio ugdymo ekspertas. Parašė daugybę trumpų pasakojimų knygelių, tinkamų katechezei ir tikybos mokymui, taip pat kitų veikalų.


  • Autorius: Bruno Ferrero
  • Leidėjas: Katalikų pasaulio leidiniai
  • Išleidimo metai: 2023
  • Knygos puslapių skaičius: 40
  • Formatas: 22x20, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955295006
  • Vertėjas: Audrius Musteikis
  • Iš kokios kalbos versta: italų

Parašykite atsiliepimą apie "Apie angelą sargą vaikams"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Religijos ir tikybos knygos vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Apie angelą sargą vaikams", kurį pristato Bruno Ferrero. Siūlome ne tik išsamų "Apie angelą sargą vaikams" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Bruno Ferrero. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Apie angelą sargą vaikams". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Apie angelą sargą vaikams" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Apie angelą sargą vaikams" perkama kartu