Tik šiandien! -10% NUOLAIDA VISKAM su kodu: GREITIS

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Vilkiaus nuotykiai, V knyga

Kaina: 8,59 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-01-31 8.59 InStock
Į krepšelį

Knygos "Vilkiaus nuotykiai, V knyga" aprašymas

Vilkiaus nuotykiai tęsiasi!

Penktoje „Vilkiaus nuotykių“ knygoje Pranciškus nusprendė praleisti gavėnią saloje, kurioje maistui turi tik dvi bandeles. Vilkius labai nerimauja dėl savo draugo ir iškeliauja jo ieškoti, tačiau užstringa kaimyninėje saloje. Ar pavyks mažajam trubadūrui ir jo ištikimam vilkui išgyventi patiems?

Komiksuose žaisminga ir patrauklia forma perteikiamos bendražmogiškos ir krikščioniškos vertybės, supažindinama su Šventojo Rašto istorijomis ir skatinama gyventi dorai, santarvėje su kūrinija ir žmonėmis.

Vilkiaus istorijos pretenduoja tapti dvasinės literatūros mažiesiems klasika.


  • Autorius: Jean-Francois Kieffer
  • Leidėjas: Magnificat vaikams
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 42
  • Formatas: 21x28, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098197372
  • Vertėjas: Ieva Venskevičiūtė
  • Iš kokios kalbos versta: prancūzų

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Vilkiaus nuotykiai, V knyga"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Komiksai vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Vilkiaus nuotykiai, V knyga", kurį pristato Jean-Francois Kieffer. Siūlome ne tik išsamų "Vilkiaus nuotykiai, V knyga" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Jean-Francois Kieffer. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Vilkiaus nuotykiai, V knyga". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Vilkiaus nuotykiai, V knyga" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Vilkiaus nuotykiai, V knyga" perkama kartu