⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Apie tiesą

Kaina: 6,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2019-09-27

Puiki knyga norint pradėti skaityt G.Orwell kūrinius.


2022-08-31 6.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Apie tiesą" aprašymas

Kažkada buvo tikima, kad laisva prieiga prie informacijos išlaisvins žmones, o tiesa triumfuos. Tačiau informacijos gausa ir technologinis progresas sudarė visas prielaidas manipuliuoti žmonių protu ir jausmais, o tiesa tapo vienu skaudžiausių visuomenės klausimų. Todėl ypač aktualios britų literatūros klasiko George Orwell knygoje „Apie tiesą“ publikuojamos įžvalgos.

„Apie tiesą“ – tai ilgų rašytojo kūrybos metų rezultatas - knygoje pateikiamos ištraukos iš Orwello grožinių ir publicistinių tekstų. Visas ištraukas vienija dėmesys tiesos problematikai – nuo asmeninių žmogus moralinių pasirinkimų iki socialinės bei politinės tikrovės. Sąžiningumas ir moralumas, minties ir kalbos laisvė, politinė propaganda – tai skirtingi tiesos problematikos aspektai.

George Orwell rašo nepriekaištingai, o jo žodžiai tiksliai atspindi dažnai komplikuotą ir iš pirmo žvilgsnio sudėtingą realybę. skeptiškas žvilgsnis padeda įžvelgti gilesnius tikrovės sluoksnius. George Orwell negalėjo pakęsti melo, veidmainystės, apgavysčių, sukčiavimo. Apie ką berašytų, rašytojas visada ieškojo pamatinių gyvenimo tiesų. Šis gebėjimas ypač svarbus mūsų laikais, kai gyvename post-tiesos, netikrų naujienų ir sumaišties pasaulyje. Orwello nešama žinia per septynis dešimtmečius ne tik nepaseno, bet tapo ypač aktuali.

Knygoje „Apie tiesą“ skaitytojams pateikiamos ištraukos iš žinomiausių rašytojo prozos kūrinių, tokių kaip „1984-ieji“, „Gyvulių ūkis“, „Dienos Burmoje“, „Kelias į Vigano prieplauką“ ir kitų. Taip pat cituojami jo laiškai, karo laikų dienoraščiai, garsiausios esė ir publicistiniai darbai („Fašizmas ir demokratija“, „Kultūra ir demokratija“, „Pastabos apie nacionalizmą“ ir kiti). Ši rinktinė – tai ne tik rašytojo minčių ir požiūrių kaitą leidžianti sekti knyga, bet ir paties Orwello intelektualinė biografija.

„Jis buvo daugiau nei didis rašytojas. Dėl jo meilės ir aistros tiesai, jis mums šiandien reikalingas labiau nei bet kada.“
Sunday Times

„Orvelas išlieka norma, pagal kurią turėtų būti vertinami visų kitų veiksmai.“
Telegraph

„Jis pavertė tiesos sakymą savo gyvenimo maksima, net kai visi jo amžininkai tikėjo, jog istorijos vingius diktuoja melas. Jo darbai išlieka lengvai suprantami ir įtaigūs, lyg būtų parašyti šiandien.“
Time

Iš anglų kalbos vertė Arvydas MalinauskasKiti taip pat domėjosi


2019-09-27

Puiki knyga norint pradėti skaityt G.Orwell kūrinius.

Parašykite atsiliepimą apie "Apie tiesą"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Apie tiesą", Džordžas Orvelas (George Orwell). Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Džordžas Orvelas (George Orwell) su knyga "Apie tiesą" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Apie tiesą" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Džordžas Orvelas (George Orwell). Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Apie tiesą" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Apie tiesą" perkama kartu