0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Ką praleidau, kol miegojai

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nuolaida knygai -47%
Kaina internetu: 7,69 €
Kaina knygyne: 14,49 €*
Sutaupote: 6.80 € (47%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-02-26 Giedrius

Labai patiko. Be galo jautrus romanas, leidžiantys pažvelgti į vyro ir moters santykių gylį, persipinant meilei, kaltei, skausmui ir vilčiai. Įdomiai pateiktas turinys su įvykiais skirtinguose laikuose "Tada" ir "Dabar", kartais norisi užsilikti viename iš jų ir praleisti kito laiko skyrių, bet iš kitos pusės taip pateikiant pasakojimą, atsiveria galimybė pilniau pajausti santykių trapumą ir sudėtingumą. Rekomenduoju 100%.


2021-11-30 7.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "Ką praleidau, kol miegojai" aprašymas

„– Kokia jūsų tobulos santuokos paslaptis?
Senolis pasilenkė ir labai rimtai į mane pažvelgė.
– Mūsų santuoka nebuvo tobula. Jokia santuoka nėra tobula. Buvo laikai, kai ji beveik nuleido rankas. Ir dar daugiau kartų aš buvau netekęs vilties. Mūsų santuokos ilgaamžiškumo paslaptis yra niekada nepasiduoti abiem vienu metu.“

Dažnai manoma, kad santuoka išyra išblėsus meilei, juoką pakeitus pykčiui, o susižavėjimą – paniekai. Tačiau - ne visada. Kartais žmonės tiesiog pasikeičia ir nebegali būti kartu. Taip nutiko ir Kvin su Grehemu. „The New York Times“ bestselerių autorės Coleen Hoover romane „Ką praleidau, kol miegojai“ ir pasakojama judviejų byrančios santuokos ir išblėsusios meilės istorija.

Grehemas ir Kvin sutinka vienas kitą, atrodo, blogiausią kiekvieno iš jų gyvenimo dieną, tačiau abu negali ignoruoti lyg kibirkštis įsižiebusios abipusės simpatijos. Tada, kai pasaulis, atrodo, subyrės į šipulius, gimsta meilės viltis. Romantinį filmą primenanti jų pažinties pradžia per ilgus santuokos metus virsta nykia kasdienybe, be to nutinka keletas skaudžių įvykių.

Bėgant metams Kvin ir Grehemo laimė po truputį virsta iliuzija. Daugėja užgniaužtų skaudulių ir nutylėtų minčių, nuoširdžius pokalbius keičia tyla. Abu jaučiasi grimztantys į nykų rutinos liūną. Kvin ir Grehemas žino, kad reikia kokio nors sprendimo: jis arba taps jų išsigelbėjimu, arba žymės jųdviejų bendro kelio pabaigą.

„Ką praleidau, kol miegojai“ skiriasi nuo skaitytojų pamėgtų Colleen Hoover ankstesnių knygų, tačiau joje pasakojama istorija ir plėtojama santuokos tema – ne mažiau intriguojanti ir aktuali. „Dažniausiai rašydavau apie įsimylėjėlius, o romanai baigdavosi jiems prisiekus amžiną meilę, todėl buvo įdomu analizuoti, kaip žmonių ryšys plėtojasi ilgalaikiuose santykiuose“, – interviu yra sakiusi ji.

Autorę įkvėpė jos šeimos istorija, kai per sesers vedybas jųdviejų motina liepė nuotakai ir jaunikiui parašyti vienas kitam laišką, o perskaityti - per dešimtąsias vestuvių metines. Colleen Hoover tai tapo jaudinančiu romano atspirties tašku. Užsibrėžusi papasakoti apie du gyvenimo etapus, ji išsaugojo ir taip jos mėgiamą romantišką meilės istoriją ir aprašė santuoką bei jos iššūkius.

Populiarių romantinių knygų autorė Colleen Hoover (g. 1979) ilgą laiką dirbo socialine darbuotoja gimtajame Teksase. Nusprendusi imtis plunksnos ir parašiusi neįtikėtinos sėkmės sulaukusį pirmąjį romaną, ji nusprendė tapti rašytoja, kas jai puikiai sekasi.

Iš anglų kalbos vertė Mykolė Lukošienė


  • Autorius: Colleen Hoover
  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 304
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094792830

2020-02-26

Labai patiko. Be galo jautrus romanas, leidžiantys pažvelgti į vyro ir moters santykių gylį, persipinant meilei, kaltei, skausmui ir vilčiai. Įdomiai pateiktas turinys su įvykiais skirtinguose laikuose "Tada" ir "Dabar", kartais norisi užsilikti viename iš jų ir praleisti kito laiko skyrių, bet iš kitos pusės taip pateikiant pasakojimą, atsiveria galimybė pilniau pajausti santykių trapumą ir sudėtingumą. Rekomenduoju 100%.

Parašykite atsiliepimą apie "Ką praleidau, kol miegojai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Ką praleidau, kol miegojai", kurią skaitytojams dovanoja Colleen Hoover. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Colleen Hoover su knyga "Ką praleidau, kol miegojai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Ką praleidau, kol miegojai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Colleen Hoover. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Ką praleidau, kol miegojai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Ką praleidau, kol miegojai" perkama kartu