NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Ką praleidau, kol miegojai

4.6
(28 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 11,49 €
Kaina su kodu: 10,34 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2024-01-31 Jolanta

Privaloma perskaityti! Tai paaiškins kitas šios serijos knygas.


2024-02-29 11.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Ką praleidau, kol miegojai" aprašymas

„– Kokia jūsų tobulos santuokos paslaptis?
Senolis pasilenkė ir labai rimtai į mane pažvelgė.
– Mūsų santuoka nebuvo tobula. Jokia santuoka nėra tobula. Buvo laikai, kai ji beveik nuleido rankas. Ir dar daugiau kartų aš buvau netekęs vilties. Mūsų santuokos ilgaamžiškumo paslaptis yra niekada nepasiduoti abiem vienu metu.“

Dažnai manoma, kad santuoka išyra išblėsus meilei, juoką pakeitus pykčiui, o susižavėjimą – paniekai. Tačiau - ne visada. Kartais žmonės tiesiog pasikeičia ir nebegali būti kartu. Taip nutiko ir Kvin su Grehemu. „The New York Times“ bestselerių autorės Coleen Hoover romane „Ką praleidau, kol miegojai“ ir pasakojama judviejų byrančios santuokos ir išblėsusios meilės istorija.

Grehemas ir Kvin sutinka vienas kitą, atrodo, blogiausią kiekvieno iš jų gyvenimo dieną, tačiau abu negali ignoruoti lyg kibirkštis įsižiebusios abipusės simpatijos. Tada, kai pasaulis, atrodo, subyrės į šipulius, gimsta meilės viltis. Romantinį filmą primenanti jų pažinties pradžia per ilgus santuokos metus virsta nykia kasdienybe, be to nutinka keletas skaudžių įvykių.

Bėgant metams Kvin ir Grehemo laimė po truputį virsta iliuzija. Daugėja užgniaužtų skaudulių ir nutylėtų minčių, nuoširdžius pokalbius keičia tyla. Abu jaučiasi grimztantys į nykų rutinos liūną. Kvin ir Grehemas žino, kad reikia kokio nors sprendimo: jis arba taps jų išsigelbėjimu, arba žymės jųdviejų bendro kelio pabaigą.

„Ką praleidau, kol miegojai“ skiriasi nuo skaitytojų pamėgtų Colleen Hoover ankstesnių knygų, tačiau joje pasakojama istorija ir plėtojama santuokos tema – ne mažiau intriguojanti ir aktuali. „Dažniausiai rašydavau apie įsimylėjėlius, o romanai baigdavosi jiems prisiekus amžiną meilę, todėl buvo įdomu analizuoti, kaip žmonių ryšys plėtojasi ilgalaikiuose santykiuose“, – interviu yra sakiusi ji.

Autorę įkvėpė jos šeimos istorija, kai per sesers vedybas jųdviejų motina liepė nuotakai ir jaunikiui parašyti vienas kitam laišką, o perskaityti - per dešimtąsias vestuvių metines. Colleen Hoover tai tapo jaudinančiu romano atspirties tašku. Užsibrėžusi papasakoti apie du gyvenimo etapus, ji išsaugojo ir taip jos mėgiamą romantišką meilės istoriją ir aprašė santuoką bei jos iššūkius.

Populiarių romantinių knygų autorė Colleen Hoover (g. 1979) ilgą laiką dirbo socialine darbuotoja gimtajame Teksase. Nusprendusi imtis plunksnos ir parašiusi neįtikėtinos sėkmės sulaukusį pirmąjį romaną, ji nusprendė tapti rašytoja, kas jai puikiai sekasi. Vienas populiariausias jos romanas - „Mes dedame tašką“.

Iš anglų kalbos vertė Mykolė Lukošienė


  • Autorius: Colleen Hoover
  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 304
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094792830

Kiti taip pat domėjosi


2024-01-31

Privaloma perskaityti! Tai paaiškins kitas šios serijos knygas.

2024-01-24

Ašaros, ašaros, ašaros. Nebuvau pasiruošusi tokiems emocijų kalneliams, kuriuos ši knyga mane privertė išgyveti vos per 48 valandas

2024-01-15

Nežinau, ar knyga kada nors privertė mane verkti,... taip verksti.. Bet ši mane vertė...

2023-08-31

si knyga tikrai priverte pajusti kiekviena veikeju emocija. Tai sirdi draskanti, miela, griaunanti, bet tokia gera ir tikrai verta perskaityti. Mano nuomone, viena geriausiu Colleen knygu!

2023-08-30

Ši knyga visuomet mane priverčia išlieti ašarą :)

2023-08-17

Visa knyga buvo puiki, bet paskutinė dalis tiesiog pabodo. Bet viskas buvo puiku ir tikrai įdomu!

2023-08-09

Jei niekada nesusidūrėte su nevaisingumu, bet pažįstate žmogų, kuris jį turi, pasinaudokite šia galimybe ir sužinokite, kaip tiksliai vyksta santykių sunkumai per sunkų gyvenimo etapą.

2023-08-08

si knyga buvo tokia niuri nuo pradzios iki pabaigos, kad pritruko asaru. taip gerai...

2023-08-03

Suvalgau per 24 valandas. Pasaulis tarsi neegzistuotų už šios knygos ribų.

2023-08-02

Ši knyga buvo rimtai per gera.
Verkiau ir juokiausi. Colleen amžinai naikina mano emocijas skaitydama jos knygas, taip buvo ir su šia knyga.

2023-08-01

Susimąstyti verčianti, emocinga nevaisingumo kelionė. Žinutė apie audrų atlaikymą santuokoje. Graži pabaiga, nepaisant sulaužytų svajonių.

2023-07-27

Man patiko!!! Panašios siužetinės linijos kaip ir daugelyje kitų meilės istorijų, veikėjai tokie nestabilūs ir jiems reikia pagalbos, bet negaliu skųstis!

2023-07-24

Ši knyga buvo ir žiauri ir graži.. Širdį draskanti, bet kartu ir šildanti.

2023-07-20

Knyga yra iššūkis skaitytojui įsitraukti į paslaptingą ir neįprastą pasaulį, kuris gali paslėpti daugybę atradimų ir suvokimo momentų. Buvo labai įdomu skaityti, knyga vieną tų, kuri prikausto dėmesį.

2023-07-20

3.5
šokiruojančiai geras

2023-07-19

Ši knyga turi tiek daug emocijų. Meilė, liūdesys, džiaugsmas, vienatvė, neviltis, laimė. Kiek gali trukti santuoka? Ar vaiko ilgesys gali lemti skyrybas?

2023-07-19

aš vertinu tai, kaip autorė gilinosi į šių veikėjų, kurie buvo taip emociškai pažeisti, psichiką.

2023-07-14

Žinau, kad tai atskira serija, bet norėčiau, kad ji labiau tiktų prie „Hopeless“ serijos

2023-07-13

ši knyga man įrodė, kad coho gali parašyti gerą (nors ir ne tobulą) knygą. taigi dabar aš bandau išsiaiškinti, kodėl ji dažniausiai atsisako tai daryti?

2023-07-11

Panaši, miela, trumpa knyga.
Kai atsiduriu knygų nuosmukio būsenoje, grįžęs prie CoHo knygos vėl grįžtu į teisingą kelią.

2023-07-10

Colleen Hoover gilinasi į dažnai nutylimas temas, bet daro tai puikiai.

2023-06-28

Tiesiog nuostabu. Aš juokiausi, verkiau, tada dar verkiau. Puikiai parašyta ir man patinka pagrindinė žinutė.

2023-06-27

Pirmasis kėlinys buvo apsėstas ir turėjo grįžti dar ilgiau, tačiau antroji pusė buvo nuspėjama

2023-06-26

Patiko ši knyga, dėl savo emocionalumo, gyvybingų personažų ir svarbių temų, su kuriais susiduria šiuolaikinė visuomenė.

2023-06-22

ssugebėjo sužavėti mane nuo pirmųjų puslapių ir atnešė į mano gyvenimą nepakartojamą emocijų gausą.

2022-03-16

Labai patiko. Sužavėjo, tiek pirmą knyga rašytojos ir šita nenuvylė begalo gera knyga. Skaityčiau ir skaityčiau

2020-02-26

Labai patiko. Be galo jautrus romanas, leidžiantys pažvelgti į vyro ir moters santykių gylį, persipinant meilei, kaltei, skausmui ir vilčiai. Įdomiai pateiktas turinys su įvykiais skirtinguose laikuose "Tada" ir "Dabar", kartais norisi užsilikti viename iš jų ir praleisti kito laiko skyrių, bet iš kitos pusės taip pateikiant pasakojimą, atsiveria galimybė pilniau pajausti santykių trapumą ir sudėtingumą. Rekomenduoju 100%.

2020-01-02

Pradėsiu nuo palyginimo. Ši patiko daug labiau nei "Mes dedame tašką". Apie santuoką be vaikų, apie santuokos išsaugojimo kelius ir klystkelius. Rašymo stilius toks pat neįmantrus, tačiau "kabinantis". Gal įpusėjus buvo šiek tiek per daug to paties apie tą patį, tačiau knyga puikiai atskleidžia santuokos pakilimus ir nuosmūkius, neprikišamai nagrinėja priežastis ir pasekmes.
Griebkit ir prarykit, kaip ir aš per šventes.

Parašykite atsiliepimą apie "Ką praleidau, kol miegojai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Ką praleidau, kol miegojai", Colleen Hoover. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Colleen Hoover su knyga "Ką praleidau, kol miegojai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Ką praleidau, kol miegojai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Colleen Hoover. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Ką praleidau, kol miegojai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Ką praleidau, kol miegojai" perkama kartu