⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Mes dedame tašką

Kaina: 11,19 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2023-02-28 11.19 InStock
Į krepšelį

Knygos "Mes dedame tašką" aprašymas

Skaitytojų jau pamėgtos, jaudinančių romanų autorės Colleen Hoover knyga „Mes dedame tašką“ primins, kad dažniausiai mus skaudina tie, kuriuos labiausiai mylime ir atskleis gyvenimiškai tikrą ir jautrią meilės istoriją.

Smurtaujantis tėvas sugriovė Lilės vaikystę, tačiau ji nenustojo kovoti dėl savo svajonių ir sunkiai dirbo, kad gyvenime gautų tai, ko visada troško. Lilė pabėga iš mažo ir vaikystėje patirtą pragarą jai primenančio miestelio, išvyksta į Bostoną, baigia koledžą ir pradeda savo verslą – įkuria gėlių parduotuvę. Kai Lilės gyvenime atsiranda žavingas neurochirurgas Railis ir į širdį ateina šilti jausmai, jai ima atrodyti, kad viskas net per gerai, kad būtų tiesa.

Railis tvirtas ir užsispyręs, net šiek tiek arogantiškas, tačiau tuo pačiu jis jautrus ir mielas, pametęs galvą dėl Lilės. Ji negali nustoti galvoti apie jį, tačiau kabliukų jų santykiuose taip pat netrūksta. Net tapusi išimtimi iš Railio taisyklės neiti į pasimatymus, Lilė nori sužinoti, kodėl Railis apskritai susikūrė tokias taisykles.

Šalia visų Lilei kylančių klausimų apie Railį, atsiras ir dar vienas. Netikėtai į jos gyvenimą grįžta pamiršta pirmoji meilė – Etlasas – Lilės paguoda ir užuovėja vaikystėje, kai reikėdavo tvirto peties ir švelnaus žodžio po tėvo išpuolių. Praeitis grįžta drauge su ten paliktais jausmais ir viskas, ką Lilė buvo susikūrusi su Railiu atsiduria pavojuje.

Drąsus ir asmeniškas Colleen Hoover romanas „Mes dedame tašką“ pasakoja širdį draskančią istoriją, kuri atskleidžia ir naujas rašytojos kūrybos spalvas. Pagauli romantika pinasi su žemiškais ir tikroviškais charakteriais.

„Mes dedame tašką“ – tai istorija apie meilę, kuri visada ateina kartu su drastiškais reikalavimais.

„Kokia puiki ir jaudinanti knyga. Tai tokia knyga, kurią rekomenduosite kitiems“.
USA Today

„Mes dedame tašką“ yra drąsus ir širdį draskantis romanas, kuris sugriebs jus ir nepaleis net ir po to, kai jau jį perskaitysite. Niekas nerašo taip emocionaliai kaip Colleen Hoover“.
Anna Todd, New York Times bestselerių, serijos „After“ autorė

„Mes dedame tašką“ sprendžia sunkius klausimus... emocionaliai ir su romantišku švelnumu. Santykiai čia aprašomi jautriai ir sąžiningai, o autorės pastabą pabaigoje, kuri paaiškina jos asmeninį ryšį su istorija, tiesiog būtina perskaityti. Dramatiška ir atverianti skausmingas tiesas, knyga įtikinamai iliustruoja piktnaudžiavimo žalą ir stiprybę tų, kurie visa tai išgyvena“.
Kirkus

The New York Times bestselerių autorė Colleen Hoover (Kolyn Hūver, g. 1979) savo karjerą pradėjo kaip socialinė darbuotoja, o vėliau pasuko rašytojos keliu ir sulaukė didelės sėkmės Amerikoje ir už jos ribų. Kartu su vyru ji įsteigė knygų užsakymo platformą „The Bookworm Box“, o pelną aukoja labdarai.


  • Autorius: Colleen Hoover
  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 360
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955239970
  • Vertėjas: Laima Pacevičienė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Mes dedame tašką"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Mes dedame tašką", Colleen Hoover. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Colleen Hoover su knyga "Mes dedame tašką" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Mes dedame tašką" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Colleen Hoover. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Mes dedame tašką" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Mes dedame tašką" perkama kartu