NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Apskaitos pradžiamokslis

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2008-04-26 Ona

Čia sužinojau kaip teisingai registruoti savinkų dalis buhalterijoje


Šiuo metu neparduodama

2024-02-29 5.689 SoldOut

Knygos "Apskaitos pradžiamokslis" aprašymas

Ar Jūs esate apskaitos ar sąskaitybos naujokas?

Ar Jūs studijuojate pirmo lygio kursą?

Ar jums reikia "pašukuoti" jūsų buhalterinius įgūdžius?


Apskaitos pradmenys tai pilna nuosekli buhalterijos studija. Ji pateikia aiškų, glaustą apskaitos principų aiškinimą ir praktiką, įskaitant pajamų mokesčio išskaitymą iš gaunamo atlyginimo, pinigų srautų ataskaitą, akcinio kapitalo apskaitą , apskaitos standartus ir pelno nesiekiančių įmonių apskaitą. Aiškinimai, diagramos, situacijų pavyzdžiai leis suvokti principus, o vėliau juos taikyti sprendžiant problemas.


Knyga "Apskaitos pradžiamokslis" - nuosekli glausta buhalterijos studija. Čia paprastai, bet vaizdžiai aiškinami apskaitos principai ir jų taikymas praktikoje: pinigų srautų, akcinio kapitalo ir dalijimo partneriams, verslo jungimosi, pelno nesiekiančių istaigų apskaita ir kiti svarbūs buhalteriniai dalykai. Patyrusiems buhalteriams situacijų pavyzdžiai leis išvysti savo darbą kitu kampu, vėliau taikyti apskaitos žinias sprendžiant problemas. Studentams ir pedagogams teorija pagrįstos užduotys padės įgyti praktinių įgūdžių.


Kiti taip pat domėjosi


2012-02-08

o miela, Ona, ar pavyzdiai yra su ukinemis operacijomis ir koks pavyzdys su darbine lentele?

2008-04-26

Čia sužinojau kaip teisingai registruoti savinkų dalis buhalterijoje

Parašykite atsiliepimą apie "Apskaitos pradžiamokslis"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Apskaitos knygos

J. Randal Stott, Mike Truman pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Apskaitos pradžiamokslis", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Apskaitos pradžiamokslis" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Apskaitos pradžiamokslis" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Apskaitos pradžiamokslis"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, J. Randal Stott, Mike Truman tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Apskaitos pradžiamokslis" perkama kartu