Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Aš dinamitas! Friedricho Nietzsche's gyvenimas

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-04-30 13.974 SoldOut

Knygos "Aš dinamitas! Friedricho Nietzsche's gyvenimas" aprašymas

Romanistės Sue Prideaux knyga „Aš dinamitas! Friedricho Nietzsche's gyvenimas“ 2019-tais metais gavo literatūrinę Hawthorndeno premiją. Leidinys „The Times“ žymaus filosofo gyvenimo istoriją paskelbė geriausia 2018-ųjų metų biografija. Autorė kviečia prasibrauti pro įvairių gandų šydą ir kiek kitu kampu pažvelgti į Friedricho Nietzsche's asmenybę.

Sue Prideaux surinko įspūdingą kiekį informacijos ir sukūrė išskirtinę paslaptingojo Friedricho Nietzsche’s biografiją. „Aš dinamitas!“ – frazė pasiskolinta iš paties filosofo autobiografijos „Ecce homo: kaip tampama tuo, kas esi“. Autorė bando ištraukti Friedrichą Nietzsche iš paslaptingumo rūko bei padėti skaitytojams suprasti visų laikų labiausiai nesuprastu laikomą filosofą. Friedrichas Nietzsche mirė 1900-tais metais, tačiau dvidešimajame amžiuje jo idėjas perėmė daug filosofų postmodernistų. Nietzsche savo kūriniuose aistringai kritikavo religiją, moralę, mokslą. Save jis vadino nemalonių tiesų filosofu.

Autorė ramiai, tačiau tuo pačiu ir patraukliai nušviečia žymaus žmogaus gyvenimą, supažindina su žmonėmis, kurie darė įtaką jo mintims bei veiksmams. Šioje biografijoje sutiksime Nietzsche tokį, kokio lig šiol nepažinome. Filosofui niekada nesisekė su moterimis, jis bijojo išprotėti, buvo paveiktas ankstyvos tėvo mirties. Autorė tyrinėja sąlygas kurios lėmė filosofo suklestėjimą ir kelią į beprotybę. Tai buvo žmogus, kurio mintimis žavėjosi jo kolegos, rašytojai, vėliau net ir pats Adolfas Hitleris. Friedrichas Nietzsche dažnai nerimavo, kad jo mintys bus neteisingai suprantamos ir jomis piktnaudžiaujama. Tam tikros baimės pasirodė pagrįstos. Jo sesuo Elisabeth buvo antisemitė, kuri prisidėjo prie to, kad Nietzsche’s darbai taptų itin patrauklūs nacių ideologams.

„Aš dinamitas! Friedricho Nietzsche's gyvenimas“ – biografija, kurioje gausu gyvenimiškų detalių. Ji sukurta taip, kad skaityti būtų lengva, patrauklu, o kartais net juokinga. Autorė paprastai išsklaido gandus ir nušviečia istorinį asmenybės vystymosi kontekstą.

Sue Prideaux yra britų ir norvegų kilmės autorė. Pirmoji jos sukurta biografija „Edvardas Munchas: anapus Šauksmo“ gavo James Tait Black Memorial premiją. Autorė daug keliavo po literatūrinius festivalius, universitetus, televizijos laidas bei seminarus visame pasaulyje, kur pasakojo apie Edvardo Munko palikimą. Taip pat ji įvairiems leidiniams rengia straipsnius apie žymias asmenybes. „Aš dinamitas! Friedricho Nietzsche's gyvenimas“ – jau šeštoji rašytojos knyga, kurią itin palankiai sutiko kritikai.

Iš anglų kalbos vertė Aistis Žekevičius


  • Autorius: Sue Prideaux
  • Leidėjas: Jotema
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 448
  • Formatas: 16x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955138655

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Aš dinamitas! Friedricho Nietzsche's gyvenimas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Memuarai apie kultūrą, filosofiją

Sue Prideaux pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Aš dinamitas! Friedricho Nietzsche's gyvenimas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Aš dinamitas! Friedricho Nietzsche's gyvenimas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Aš dinamitas! Friedricho Nietzsche's gyvenimas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Aš dinamitas! Friedricho Nietzsche's gyvenimas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Sue Prideaux tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Aš dinamitas! Friedricho Nietzsche's gyvenimas" perkama kartu