⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kunigaikščiai Oginskiai Lietuvos istorijoje. Kultūrinės veiklos pėdsakais, II tomas

Kaina: 13,39 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-06-30 13.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kunigaikščiai Oginskiai Lietuvos istorijoje. Kultūrinės veiklos pėdsakais, II tomas" aprašymas

Antrojoje oginskianos knygoje "Kunigaikščiai Oginskiai Lietuvos istorijoje. Kultūrinės veiklos pėdsakai" kunigaikščių Oginskių istorija ir šios giminės paveldas Lietuvoje analizuojami istoriniu, literatūrologiniu, knygotyriniu, menotyriniu bei muzikologiniu aspektais, paliečiamos Oginskių giminės genealoginės savimonės, politinės ir kultūrinės veiklos, žemėvaldas, mecenatystės, dvarų likimo temos.

Išskirtinis dėmesys skiriamas Mykolo Kleopo Oginskio (1765-1833) kūrybiniam palikimui.

Tekstų autoriai - Lietuvos ir Baltarusijos istorikai, literatūrologai, knygotyrininkai, meno ir mokslo istorikai.


"Knygoje skelbiami žinomų Lietuvos ir Baltarusijos mokslininkų straipsniai, aprėpiantys ilgą ir turiningą Oginskių veiklos Lietuvos Didžiojoje Kunigaikštystėje, vėliau - buvusiose jos žemėse, laikotarpį. Pirmoji knygos dalis skirta XVI-XVIII a. Oginskių giminės istorijai, antroji - Oginskių žemėvaldos, ekonominių ir teisinių valdų klausimams, sakralinės paskirties objektų didikų valdose istorijai, trečioji - Oginskių giminės kultūrinei ir muzikinei veiklai, ketvirtoji - rankraštiniam Mykolo Kleopo Oginskio (1765-1833) palikimui. Leidinyje pristatomi nauji, iki šiol tyrinėtojams menkai žinomi, šio didiko dokumentai ne tik papildo jo muzikinių kūrinių palikimą, bet ir liudija apie stulbinamą kūrybinės veiklos įvairovę, grindžia naujus didiko politinių ir kūrybinių darbų aspektus.

Leidinys džiugina ne tik temine ir problemine aptariamų klausimų įvairove, bet ir straipsnių stilistine kokybe. Sudėtinga mokslinė skirtingų sričių profesionalų kalba „įvelkama" į sklandžios, intriguojančios retorikos „rūbą". Knyga neabejotinai svarbi tiek kelių humanitarinių mokslų krypčių mokslininkams, tiek ir visiems skaitytojams, kurie domisi Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės kultūros ir politine istorija, didikų giminėmis, bajorijos savimone, kultūros paveldu."


Doc. dr. Rasa ButvilaitėKiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kunigaikščiai Oginskiai Lietuvos istorijoje. Kultūrinės veiklos pėdsakais, II tomas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Kunigaikščiai Oginskiai Lietuvos istorijoje. Kultūrinės veiklos pėdsakais, II tomas", Ramunė Šmigelskytė-Stukienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Ramunė Šmigelskytė-Stukienė su knyga "Kunigaikščiai Oginskiai Lietuvos istorijoje. Kultūrinės veiklos pėdsakais, II tomas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Kunigaikščiai Oginskiai Lietuvos istorijoje. Kultūrinės veiklos pėdsakais, II tomas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Ramunė Šmigelskytė-Stukienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Kunigaikščiai Oginskiai Lietuvos istorijoje. Kultūrinės veiklos pėdsakais, II tomas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Kunigaikščiai Oginskiai Lietuvos istorijoje. Kultūrinės veiklos pėdsakais, II tomas" perkama kartu