NUOLAIDOS sumuojasi! Papildoma 5% nuolaida viskam su kodu: PAPARTIS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Ateivių pasaulio tvarka

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 23,19 €
Kaina su kodu: 13,91 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
2024-05-20 Tautvydas

Įdomus darbas.


2024-06-30 23.19 InStock
Į krepšelį 13,91 € -40% su kodu
PATOGU

Knygos „Ateivių pasaulio tvarka“ aprašymas

„Knygoje „Ateivių pasaulio tvarka“ Lenas Kastenas išsamiai pasakoja apie Reptilijų civilizacijos istoriją ir jos atstovų jau tūkstančius metų vykdomą imperialistinę veiklą Žemėje bei visoje Paukščių Tako galaktikoje, naudodamasis Roberto Ryto Dangaus, Stuarto Swerdlowo, Alexo Collilero ir kitų autorių pirminiais šaltiniais. Ateivių reptilijų įtaka žmonių elitui ir visuomenei yra milžiniška, ir tai paaiškina daugelį blogybių, su kuriomis susiduria žmonija per visą savo istoriją. Kastenas dar daugiau praskleidžia paslapties šydą ir atskleidžia baisią situaciją, kurioje visi atsidūrėme šiandien, kai mūsų politiniai vadovai tapo imperialistinių ateivių reptilijų vasalais, ir poreikį informuotai visuomenei susigrąžinti savo likimą bei nepriklausomybę.“
Dr. Michaelas E. Salla, rašytojas

„NSO tyrimų veteranas Lenas Kastenas savo atrastais faktais atkūrė bauginantį scenarijų apie ateivių kilmę ir jų siekį ateityje valdyti Žemę. Be kitų skirtingų ateivių tipų, Kastenas analizuoja dažnai minimų į roplius panašių būtybių elgesį ir jų klastingus planus. Šią knygą būtina perskaityti visiems, norintiems išspręsti ateivių mums užmintą mįslę.“
Dr. Davidas M. Jacobsas, amerikiečių istorikas ir knygų autorius

„Lenas Kastenas drąsiai sudėliojo ir išdėstė prarastą istoriją, stipriai praplečiančią mūsų dabartinio suvokimo ribas apie tai, kas mes ir iš kur esame kilę. Šiuose puslapiuose pateikiama informacija suteikia žinių, kurios visada buvo užkoduotos mūsų DNR.
Jasonas Quittas, knygos Forbidden Knowledge („Uždraustos žinios“) bendraautoris


  • Autorius: Len Kasten
  • Leidėjas: Luceo
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 304
  • Formatas: minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098247343

2024-05-20

Įdomus darbas.

2022-03-30

Įdomi knyga.daug įdomių negirdėtų faktų.

Parašykite atsiliepimą apie „Ateivių pasaulio tvarka“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Ezoterinės knygos

Len Kasten pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Ateivių pasaulio tvarka“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Ateivių pasaulio tvarka“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Ateivių pasaulio tvarka“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Ateivių pasaulio tvarka“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Len Kasten tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Ateivių pasaulio tvarka“ perkama kartu