0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Atskirai kartu

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nuolaida knygai -21%
Kaina internetu: 13,79 €
Kaina knygyne: 17,39 €*
Sutaupote: 3.60 € (21%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-03-01 Giedrė

Šilta, romantiška, lengva istorija apie draugystę, sąntykius, užgimstančią ir pasibaigusią meilę. Apie tai, kaip nelengva pasiryžti pokyčiams, tačiau tik jie veda į tikrąjį save. Man labai patiko :) ypač po visų trilerių, detektyvių ir įtampos, ši knyga tarsi pozityvaus oro gurkšnis, praskaidrinantis dieną!

Atskirai kartu


2021-05-31 13.79 InStock
Į krepšelį
Knygos "Atskirai kartu" aprašymas

Gyvena viename bute, miega toje pačioje lovoje ir... niekada nėra susitikę. Atrodo, kažkuris iš šių teiginių neteisingas – tačiau rašytojos Beth O'Leary romanas „Atskirai kartu“ įrodys, kad tokia situacija – tikrai įmanoma.

Tifė vos per akimirką lieka be vaikino ir be namų – jis išvaro ją iš savo gyvenimo ir iš buto. Jai skubiai reikia vietos prisiglausti. Beje, būtų geriau, jei kaina būtų nedidelė – Tifės atlyginimas toli gražu nėra įspūdingas.

Leonas dirba naktiniu slaugu paliatyvios slaugos ligoninėje. Jis geras ir rūpestingas žmogus – kaip ir jo nekaltai kalėjime sėdintis brolis, kurio paleidimo užstatui Leonas niekaip negali sutaupyti pakankamos sumos pinigų.

Leonas nuo devynių ryto iki šeštos vakaro laiką leidžia namuose. Tuo metu Tifė išsijuosusi dirba. Po darbo jai reikia tik lovos pamiegoti. Kai Tifė ilsisi - Leonas dirba. Viskas, ko jam reikia, tai tik nuompinigiai brolio išlaisvinimui…

Tifė apsigyvena pas Leoną, tačiau niekada jo nemato. Jie gyvena viename bute, tačiau niekad nesusitinka. Vienas kitam jie palieka lipnius lapelius su žinutėmis, kurios kiekvieną dieną darosi vis atviresnės ir žaismingesnės…

Anglų kalbą studijavusi rašytoja Beth O’Leary ilgą laiką dirbo vaikų literatūros leidybos srityje. Ji gyvena kaimiškoje vietovėje netoli Londono, tačiau visuomet gali lengvai pasiekti sostinę. Savo debiutinį romaną „Atskirai kartu“ ji parašė keliaudama traukiniu į ir iš darbo – šiandien ji visą laiką skiria kūrybai, tad jau gali rašyti prie rašomojo stalo arba su arbatos puodeliu jaukiai susirangiusi ant sofos.

Anot jos, parašyti šį romaną įkvėpė jos vaikino gydytojo darbas naktinėse pamainose – tuo metu jie vienas kito nematydavo dienų dienas, tačiau žinodavo kito jausmus ir nuotaikas iš namuose paliktų nežymių užuominų. Vos pasirodžiusi debiutinė autorės knyga tapo „The Sunday Times“ bestseleriu, o jos leidybos teisės parduotos 35 šalims.

„Pasakojimas niekada nepraranda dinamikos. Jis šviesus, gerai nuteikiantis ir kerintis, jame nestinga gyvenime turbūt neįmanomų laimingų atsitiktinumų – tačiau nuo to tik įdomiau. „Atskirai kartu“ – maloni patirtis, kaip šilta vonia po netikėtai pasivaikščiojimo metu užklupusio šalto lietaus.“
Irish Times

„Atskirai kartu“ – klasikinė meilės komedija, kurios niekas neprašė, bet kurios visiems labai reikia. Meilė nemirė – viskas ko jai reikia, tai tik keletas lipnių lapelių ir kelios žinutės nepažįstamajam. <...> Tai turbūt svarbiausia knygos mintis: meskite visas susitikinėjimo programėles, socialinius tinklus, įsigykite lipnių lapelių ir leiskitės ieškoti tikrosios savo gyvenimo meilės.“
USA Today

„Šilta, užburianti meilės istorija, puikiai tinkanti klasikinių romantinių komedijų gerbėjams.“
Kirkus Reviews

Iš anglų kalbos vertė Viktorija Uzėlaitė2020-03-01

Šilta, romantiška, lengva istorija apie draugystę, sąntykius, užgimstančią ir pasibaigusią meilę. Apie tai, kaip nelengva pasiryžti pokyčiams, tačiau tik jie veda į tikrąjį save. Man labai patiko :) ypač po visų trilerių, detektyvių ir įtampos, ši knyga tarsi pozityvaus oro gurkšnis, praskaidrinantis dieną!

Parašykite atsiliepimą apie "Atskirai kartu"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Atskirai kartu, kurią skaitytojams dovanoja Beth O'Leary. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Beth O'Leary su knyga Atskirai kartu jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Atskirai kartu patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Beth O'Leary. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Atskirai kartu palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Atskirai kartu" perkama kartu