0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Augalai ligų prevencijoje ir reversijoje

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2021-01-24 Miau

Labai naudinga ir vertinga knyga. Retai, kas tokias knygas ir beleidžia. Verta turėti savo bibliotekoje.

Augalai ligų prevencijoje ir reversijoje


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Augalai ligų prevencijoje ir reversijoje" aprašymas

Algimantas Mečislovas Olšauskas baigė Vilniaus universitetą: žmogaus biologiją studijavo Medicinos fakultete, o augalų biologiją - Gamtos fakultete.
Žinias gilino Lietuvos mokslų akademijos Botanikos institute, apgynė disertaciją ir įgijo biologinės medicinos daktaro laipsnį. A. M. Olšauskui suteiktas akademinis profesoriaus vardas. KU Botanikos sodą su vaistinių, maistinių ir prieskoninių augalų kolekcijomis-ekspozicijomis įsteigė 1993 m., Fitoterapijos laboratoriją - 2013 m., o fitoterapijos bazę pradėjo kurti 2014 m.

Profesorius apie 50 metų tyrinėja žmogaus, kaip savireguliacijos sistemos, galimybes sėkmingai apsisaugoti nuo lėtinių ir ūminių ligų laikantis sveikos gyvensenos, subalansuotos mitybos, nuolat stiprinant imuninę sistemą. Daug dėmesio skiria vaistinių, maistinių ir prieskoninių augalų rūšių išskirtinių savybių efektyviam taikymui organizmo senėjimo procesui lėtinti ir biologiniam amžiui mažinti. Profesorius 1993 m. parašė knygą „Augalų gydomosios savybės" ir Klaipėdos universiteto studentams apie 15 metų dėstė pasirinktinį dalyką - augalai sveikatai. Medicinos katedrai įsteigus papildomosios ir alternatyviosios medicinos magistrantūros studijas, nuo 2013 m. pradėjo dėstyti fitoterapiją bei sveiką gyvenseną.

A. M. Olšauskas visuomeniniais pagrindais skaito sveikatinimo paskaitas senjorų, pedagogų, bibliotekininkų, bendrosios praktikos slaugytojų, bitininkų, Trečiojo amžiaus universitetų klausytojų auditorijoms. Kas mėnesį nemokamų individualių fitoterapijos konsultacijų suteikia apie šimtui suinteresuotų asmenų.

Studentų teorinių ir praktinių užsiėmimų, visuomenės sveikatinimo paskaitų žinioms įtvirtinti parašė knygą „Augalai ligų prevencijoje ir reversijoje". Per 50 metų veiklos biologinės medicinos sferoje laikotarpį sukūrė, išbandė ir į teorinio bei praktinio darbo procesą įdiegė daugiau kaip 400 augalinių preparatų receptų: antpilų, nuovirų, tinktūrų, ekstraktų, miltelių, pavilgų, kompresų, sirupų, papildų, sulčių derinių, biologinių stimuliatorių ir kitų veiksmingų imuninę sistemą stiprinančių priemonių.

Keletą dešimtmečių kuria, tobulina ir įgyvendina žmonių sveikatą stiprinančią, senėjimo procesą lėtinančią ir biologinį amžių mažinančią programą "Raktas į gyvenimą be ligų iki 120 metų".2021-01-24

Labai naudinga ir vertinga knyga. Retai, kas tokias knygas ir beleidžia. Verta turėti savo bibliotekoje.

2020-06-24

Parašykite atsiliepimą apie "Augalai ligų prevencijoje ir reversijoje"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Farmacijos, farmakologijos knygos

Algimantas Mečislovas Olšauskas parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Augalai ligų prevencijoje ir reversijoje, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Augalai ligų prevencijoje ir reversijoje aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Augalai ligų prevencijoje ir reversijoje už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Augalai ligų prevencijoje ir reversijoje? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Algimantas Mečislovas Olšauskas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Augalai ligų prevencijoje ir reversijoje" perkama kartu