Tik šią savaitę: VAIKŲ LITERATŪROS DIENOS! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Simptomų apibūdinimai vaistininkams. Dažniausiai pasitaikančių ligų gydymo ir priežiūros vadovas

32,99 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-10-31 32.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Simptomų apibūdinimai vaistininkams. Dažniausiai pasitaikančių ligų gydymo ir priežiūros vadovas" aprašymas

8-oji laida.

Šioje knygoje „Simptomų apibūdinimai vaistininkams: dažniausiai pasitaikančių ligų gydymo ir priežiūros vadovas“ pateikiama informacija apie dažniausiai pacientų vaistininkams išsakomus simptomus, jų interpretacijos ir gydymo rekomendacijos.

Vaistininko vaidmuo reaguojant į simptomus ir prižiūrint nereceptinių vaistų pardavimą yra labai svarbus , todėl jam reikia įvairių žinių ir įgūdžių apie ligas ir jų gydymą.

Visuomenės nariai kreipiasi į vaistininkus ir vaistinių darbuotojus dėl įvairių priežaščių:

-prašant patarimo apie simptomus ir tinkamą gydymą
- norint įsigyti vaistą pagal nurodytą pavadinimą
- klausiant bendrų sveikatos patarimų (pvz., apie maisto papildus)
- klausiant apie poveikį/ simptomus, susijusius su receptiniais vaistais.

Tikėtina, kad vaistinė bus dar dažniau naudojama kaip pirmasis punktas, kur galima kreiptis dėl lengvų negalavimų.

Knyga „Simptomų apibūdinimai vaistininkams: dažniausiai pasitaikančių ligų gydymo ir priežiūros vadovas“ skirta farmacijos ir medicinos specialistams.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Simptomų apibūdinimai vaistininkams. Dažniausiai pasitaikančių ligų gydymo ir priežiūros vadovas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Farmacijos, farmakologijos knygos

Alison Blenkinsopp, John Blenkinsopp, Martin Duerden pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Simptomų apibūdinimai vaistininkams. Dažniausiai pasitaikančių ligų gydymo ir priežiūros vadovas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Simptomų apibūdinimai vaistininkams. Dažniausiai pasitaikančių ligų gydymo ir priežiūros vadovas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Simptomų apibūdinimai vaistininkams. Dažniausiai pasitaikančių ligų gydymo ir priežiūros vadovas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Simptomų apibūdinimai vaistininkams. Dažniausiai pasitaikančių ligų gydymo ir priežiūros vadovas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Alison Blenkinsopp, John Blenkinsopp, Martin Duerden tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Simptomų apibūdinimai vaistininkams. Dažniausiai pasitaikančių ligų gydymo ir priežiūros vadovas" perkama kartu