Knygų su minimaliais DEFEKTAIS PAPILDYMAS Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Socialinės farmacijos klausimai

Kaina internetu: 28,99 €
Kaina knygyne: 29,99 €*
Sutaupote: 1,00 € (4%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-05-31 28.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Socialinės farmacijos klausimai" aprašymas

Mokomojoje knygoje pateikiami socialinės farmacijos dalyko saviruošos klausimai, atsakymai į klausimus ir nuorodos į literatūros šaltinius.

Leidinys "Socialinės farmacijos klausimai" skirtas LSMU MA Farmacijos fakulteto studentų, vaistininkų ir vaistininkų padėjėjų (farmakotechnikų) saviruošai.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Socialinės farmacijos klausimai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Farmacijos, farmakologijos knygos

Algirdas Baranauskas, Raimondas Radžiūnas, Vaidas Skyrius pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Socialinės farmacijos klausimai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Socialinės farmacijos klausimai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Socialinės farmacijos klausimai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Socialinės farmacijos klausimai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Algirdas Baranauskas, Raimondas Radžiūnas, Vaidas Skyrius tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Socialinės farmacijos klausimai" perkama kartu