0

Augustinas iš Hipono. Biografija

  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina internetu: 24,99 €
Kaina knygyne: 29,99 €*
Sutaupote: 5.00 € (17%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva ir LP Express terminalus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Augustinas iš Hipono. Biografija

  • Leidėjas: Žara
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 224
  • ISBN ar kodas: 9789986343448

2020-10-31 24.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Augustinas iš Hipono. Biografija" aprašymas

"Jaudindamasis ir išgyvendamas augantį tikslo pojūtį (emocijų jauname žmoguje negalima nepaisyti), vis labiau įsiskaitydamas į Augustino raštus, stebėdamas intonacijos ir turinio pokyčius skirtingais jo gyvenimo laikotarpiais supratau, kad mano veikalas gali virsti tikra biografija. 1961 m. aš pradėjau dirbti ketindamas įprastine maniera parašyti knygą apie Augustino gyvenimą ir jo laikus. Apie 1963 m. suvokiau, kad galiu... parašyti galybėje kintančių aplinkybių nuolatos besikeičiančio vieno asmens vidinio augimo istoriją."
Peter Brown

Knyga "Augustinas iš Hipono. Biografija" priklauso mokslo darbų ir šaltinių vertimų serijai Christiana tempora, kuri skiriama Vėlyvosios Antikos ir Viduramžių kultūrai ir istorijai. Vėlyvoji Antika ir ankstyvieji Viduramžiai - unikalus metas, kai pirmą kartą susidūrė ir įvairias sugyvenimo formas pasiūlė iki šiol kultūrinės Europos tapatybės pagrindą sudarančios, viduje taip pat gerokai įvairios, graikų, romėnų ir barbarų pasaulio „Antikos", judaizmo ir krikščionybės religinės bei kultūrinės srovės.

Po gerų trisdešimties metų, 2000 m., P. Brownas papildė savo jaunystės laikų knygą dviem dideliais skyriais, kuriuose ne tik apžvelgė XX a. pabaigoje atrastus naujus Augustino tekstus ir jų įnašą į ankstesnį jo gyvenimo ir mąstymo kelio pažinimą, ne tik įvertino per tą ilgą laikotarpį nueitus tyrimų žingsnius, bet dabar jau brandaus ir gyvenimo patirties pamokyto vyro akimis pažvelgė į kai kurias savo jaunystės idėjas ir „savaimesuprantamybes". Šitaip P. Brownas eina tuo pačiu keliu, kuriuo, parašydamas Retractationes („Pataisymus") ėjo ir pats Augustinas.

Parašykite atsiliepimą apie "Augustinas iš Hipono. Biografija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kultūra, filosofija

Peter Brown parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Augustinas iš Hipono. Biografija, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Augustinas iš Hipono. Biografija aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Augustinas iš Hipono. Biografija už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Augustinas iš Hipono. Biografija? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Peter Brown tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Augustinas iš Hipono. Biografija" perkama kartu