0

Augustinas iš Hipono. Biografija

  • Nemokamas knygos pristatymas
Internetu: 24,99 €
Knygyne: 29,99 €*
Sutaupote: 5.00 € (17%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva ir LP Express terminalus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Augustinas iš Hipono. Biografija

  • Leidėjas: Žara
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 224
  • ISBN ar kodas: 9789986343448

2020-04-30 24.99 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

"Jaudindamasis ir išgyvendamas augantį tikslo pojūtį (emocijų jauname žmoguje negalima nepaisyti), vis labiau įsiskaitydamas į Augustino raštus, stebėdamas intonacijos ir turinio pokyčius skirtingais jo gyvenimo laikotarpiais supratau, kad mano veikalas gali virsti tikra biografija. 1961 m. aš pradėjau dirbti ketindamas įprastine maniera parašyti knygą apie Augustino gyvenimą ir jo laikus. Apie 1963 m. suvokiau, kad galiu... parašyti galybėje kintančių aplinkybių nuolatos besikeičiančio vieno asmens vidinio augimo istoriją."
Peter Brown

Knyga "Augustinas iš Hipono. Biografija" priklauso mokslo darbų ir šaltinių vertimų serijai Christiana tempora, kuri skiriama Vėlyvosios Antikos ir Viduramžių kultūrai ir istorijai. Vėlyvoji Antika ir ankstyvieji Viduramžiai - unikalus metas, kai pirmą kartą susidūrė ir įvairias sugyvenimo formas pasiūlė iki šiol kultūrinės Europos tapatybės pagrindą sudarančios, viduje taip pat gerokai įvairios, graikų, romėnų ir barbarų pasaulio „Antikos", judaizmo ir krikščionybės religinės bei kultūrinės srovės.

Po gerų trisdešimties metų, 2000 m., P. Brownas papildė savo jaunystės laikų knygą dviem dideliais skyriais, kuriuose ne tik apžvelgė XX a. pabaigoje atrastus naujus Augustino tekstus ir jų įnašą į ankstesnį jo gyvenimo ir mąstymo kelio pažinimą, ne tik įvertino per tą ilgą laikotarpį nueitus tyrimų žingsnius, bet dabar jau brandaus ir gyvenimo patirties pamokyto vyro akimis pažvelgė į kai kurias savo jaunystės idėjas ir „savaimesuprantamybes". Šitaip P. Brownas eina tuo pačiu keliu, kuriuo, parašydamas Retractationes („Pataisymus") ėjo ir pats Augustinas.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu