Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Augustinas iš Hipono. Biografija

Kaina: 27,61 €
Kaina su kodu: 24,85 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Lietuvoje
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-04-30 27.61 InStock
Į krepšelį 24,85 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos "Augustinas iš Hipono. Biografija" aprašymas

"Jaudindamasis ir išgyvendamas augantį tikslo pojūtį (emocijų jauname žmoguje negalima nepaisyti), vis labiau įsiskaitydamas į Augustino raštus, stebėdamas intonacijos ir turinio pokyčius skirtingais jo gyvenimo laikotarpiais supratau, kad mano veikalas gali virsti tikra biografija. 1961 m. aš pradėjau dirbti ketindamas įprastine maniera parašyti knygą apie Augustino gyvenimą ir jo laikus. Apie 1963 m. suvokiau, kad galiu... parašyti galybėje kintančių aplinkybių nuolatos besikeičiančio vieno asmens vidinio augimo istoriją."
Peter Brown

Knyga "Augustinas iš Hipono. Biografija" priklauso mokslo darbų ir šaltinių vertimų serijai Christiana tempora, kuri skiriama Vėlyvosios Antikos ir Viduramžių kultūrai ir istorijai. Vėlyvoji Antika ir ankstyvieji Viduramžiai - unikalus metas, kai pirmą kartą susidūrė ir įvairias sugyvenimo formas pasiūlė iki šiol kultūrinės Europos tapatybės pagrindą sudarančios, viduje taip pat gerokai įvairios, graikų, romėnų ir barbarų pasaulio „Antikos", judaizmo ir krikščionybės religinės bei kultūrinės srovės.

Po gerų trisdešimties metų, 2000 m., P. Brownas papildė savo jaunystės laikų knygą dviem dideliais skyriais, kuriuose ne tik apžvelgė XX a. pabaigoje atrastus naujus Augustino tekstus ir jų įnašą į ankstesnį jo gyvenimo ir mąstymo kelio pažinimą, ne tik įvertino per tą ilgą laikotarpį nueitus tyrimų žingsnius, bet dabar jau brandaus ir gyvenimo patirties pamokyto vyro akimis pažvelgė į kai kurias savo jaunystės idėjas ir „savaimesuprantamybes". Šitaip P. Brownas eina tuo pačiu keliu, kuriuo, parašydamas Retractationes („Pataisymus") ėjo ir pats Augustinas.


  • Autorius: Peter Brown
  • Serija: Christiana Tempora
  • Leidėjas: Žara
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 224
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789986343448

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Augustinas iš Hipono. Biografija"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Memuarai apie kultūrą, filosofiją

Peter Brown pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Augustinas iš Hipono. Biografija", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Augustinas iš Hipono. Biografija" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Augustinas iš Hipono. Biografija" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Augustinas iš Hipono. Biografija"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Peter Brown tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Augustinas iš Hipono. Biografija" perkama kartu