Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Baimė ir drebėjimas

  • Nauja knyga
-10% su kodu: PATOGU
Kaina: 18,69 €
Kaina su kodu: 16,82 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-04-30 18.69 InStock
Į krepšelį 16,82 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos "Baimė ir drebėjimas" aprašymas

1849 m. Sorenas Kierkegaard'as dienoraštyje rašė: „O kai jau būsiu miręs, vien „Baimės ir drebėjimo" pakaks, kad mano vardas taptų nemirtingas. Jis bus skaitomas bei verčiamas į kitas kalbas. Tiesiog šiurpu darysis nuo tos aistros, kuri dega šioje knygoje."

Praėjus beveik 200 metų nuo „Baimės ir drebėjimo,, pasirodymo, galima užtikrintai teigti, kad Kierkegaard'as neklydo, - šis veikalas iki šiol yra populiariausias jo tekstas, tapęs tam tikra jo vizitine kortele. Tai, kad knyga, kurią laikote rankose, yra jau trečioji „Baimės ir drebėjimo" laida lietuvių kalba, taip pat liudija neblėstantį šios knygos populiarumą ir įtaigą.

Įvadą ir paaiškinimus parašė, bibliografiją ir rodykles sudarė Viktoras Bachmetjevas. Knygos dailininkas Jokūbas Jacovskis.


  • Autorius: Soren Kierkegaard
  • Leidėjas: Hubris
  • Išleidimo metai: 2024
  • Knygos puslapių skaičius: 212
  • ISBN ar kodas: 9786098280593
  • Vertėjas: Jolita Pons
  • Iš kokios kalbos versta: danų

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Baimė ir drebėjimas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Dvasiniai skaitiniai

Soren Kierkegaard pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Baimė ir drebėjimas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Baimė ir drebėjimas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Baimė ir drebėjimas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Baimė ir drebėjimas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Soren Kierkegaard tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Baimė ir drebėjimas" perkama kartu