Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Bardai: žodžiai ir natos

Kaina: 17,08 €
Kaina su kodu: 10,25 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-04-30 17.08 InStock
Į krepšelį 10,25 € -40% su kodu
PATOGU

Knygos "Bardai: žodžiai ir natos" aprašymas

„Bardai: žodžiai ir natos“ – tikra dovana Lietuvos muzikos pasaulio gerbėjams. Gediminas Storpirštis parengė rinktinę su septyniomis dešimtimis dainuojamosios poezijos kūrinių. Tekstai papildyti natomis, kurios pritaikytos ir profesionalams, ir pradedantiesiems muzikantams.

Leidinio rengimą prižiūrėjo ir natas ruošė patys autoriai: Giedrius Arbačiauskas, Saulius Bareikis, Andrius Kaniava, Alina Orlova, Domantas Razauskas, Kostas Smoriginas ir Gediminas Storpirštis. Natos pateikiamos su pirštuotėmis ir akordais.

Knygos sudarytojas Gediminas Storpirštis įžangoje rašo, kad šiandien dainuojamoji poezija visiems jau gerai pažįstama, o pats pavadinimas atsirado Lenkijoje ir gana neblogai prilipo apibūdinant žanrą. Terminą išpopuliarino dainuojamosios poezijos meistras Vytautas Kernagis, kuris jį naudojo savo pasirodymų reklamose.

Gediminas Storpirštis knygoje trumpai prisimena bardų istoriją Lietuvoje, kalba apie pagrindinius jos atstovus praeito amžiaus aštuntajame ir devintajame dešimtmečiuose. Dainuojantys aktoriai mūsų šalyje buvo šis tas naujo, tačiau kartu su jų įsiklestėjimu buvo sukurti ir itin garsūs miuziklai, tokie, kaip S. Šaltenio, L. Jacinevičiaus ir G. Kuprevičiaus „Ugnies medžioklė su varovais“.

Šiais laikais žanras populiarumo vis dar nepraranda. Nuolat rengiami bardų ir dainuojamosios poezijos festivaliai, sutraukiantys minias žmonių. Nuo 2004-tų metų organizuojamas Lietuvos moksleivių dainuojamosios poezijos konkursas. Beje, pirmoji jo laureatė buvo Alina Orlova, o vėliau ir kiti šiandien gerai žinomi atlikėjai.

Knygos sudarytojas skatina nepamiršti dainuojamosios poezijos, išsaugoti, mokytis, kurti ir atlikti patiems.

Knygoje „Bardai: žodžiai ir natos“ – septynių žymių bardų sukurti dainų žodžiai ir jų patvirtintos natos. Čia rasite tokias žymias dainas, kaip Sauliaus Bareikio „Elegantiškai sninga“, Andriaus Kaniavos „Daina apie Vilnių, Alinos Orlovos „Lijo“, Kosto Smorigino „Cigaretė“ ar Gedimino Storpirščio „Kalėdos“. Kiekvienam autoriui skirtas puslapis su trumpa gyvenimo biografija ir kūrybinio kelio istorija. Taip pat leidinyje pateikiami poetų ir muzikologų komentarai.

„Bardai: žodžiai ir natos“ – antroji bardų rinktinė, kurią sudarė Gediminas Storpirštis. 2008-tais metais buvo išleistas leidinys „Bardų knyga“.

Ši knyga – vertinga dovana dainuojamosios poezijos žanro gerbėjams. Kviečiame ją įsigyti internetu. Čia rasite ir kitų įdomių skaitinių, rekomenduojamų apžvalgose ir atsiliepimuose. Jie yra labai įvairūs ir siūlo įdomius siužetus, vaizdingus aprašymus, veikėjų nuotykius, patarimus ar receptus. Pirkti online verta ne tik dėl įvairovės, bet ir gerų kainų. Nuolat rengiamų išpardavimų ir akcijų metu siūlome leidinių įsigyti pigiau. Kiekviena knyga turi informacijos santrauką, kurioje patalpinome trumpą aprašymą, ištraukas ir puslapių skaičių.


  • Autorius: Gediminas Storpirštis
  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 336
  • Formatas: 20x26, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9790706295022

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Bardai: žodžiai ir natos"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Natų ir dainynų knygos

Gediminas Storpirštis pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Bardai: žodžiai ir natos", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Bardai: žodžiai ir natos" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Bardai: žodžiai ir natos" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Bardai: žodžiai ir natos"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Gediminas Storpirštis tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Bardai: žodžiai ir natos" perkama kartu