0

Bardai: žodžiai ir natos

  • Nauja knyga
Kaina internetu: 14,99 €
Kaina knygyne: 16,99 €*
Sutaupote: 2.00 € (12%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Bardai: žodžiai ir natos

  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 20x26, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 336
  • ISBN ar kodas: 9790706295022

2020-12-31 14.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Bardai: žodžiai ir natos" aprašymas

Aktoriaus ir bardo Gedimino Storpirščio sudarytoje rinktinėje „Bardai: žodžiai ir natos“ rasite septynių garsių Lietuvos muzikos kūrėjų dainų žodžius ir natas. Visi septyniasdešimt kūrinių pateikti su autorių patvirtintomis pirštuotėmis ir akordais, pritaikyti muzikuoti ne tik patyrusiems, bet ir pradedantiesiems.

Knygoje „Bardai: žodžiai ir natos“ – gražiausios Giedriaus Arbačiausko, Sauliaus Bareikio, Andriaus Kaniavos, Alinos Orlovos, Domanto Razausko, Kosto Smorigino ir Gedimino Storpirščio dainos.

Parašykite atsiliepimą apie "Bardai: žodžiai ir natos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Natos ir dainynai

Gediminas Storpirštis parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Bardai: žodžiai ir natos, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Bardai: žodžiai ir natos aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Bardai: žodžiai ir natos už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Bardai: žodžiai ir natos? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Gediminas Storpirštis tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Bardai: žodžiai ir natos" perkama kartu