0

Belaisvis

5.0
(1 įvertinimai)
Knygą turime sandėlyje
2020-10-27 Skaitytojas

Informacija

Belaisvis

  • Leidėjas: Tvermė
  • Išleidimo metai: 2003
  • Formatas: 12x19, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 164
  • ISBN ar kodas: 9986476372

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Belaisvis" aprašymas

Trylikto amžiaus pradžioje įsibėgėja ilgiausias Europos karas, kuriam lemta beveik be pertraukos tęstis per du šimtus metų. Tai kryžiaus karas prieš baltų tautas; ilgiausiai užsitęsęs karas Europos istorijoje.

Šioje knygoje aprašoma Mežuotnės tvirtovės apgultis, vienas iš pradinių šio iki begalybės užsitęsusio karo susidūrimų. Jo metu tik dešimties metų Uvis, Žemaitijos Ventės rikio Žybarto sūnus, patenka į Rygos vyskupo kariuomenės nelaisvę. Jo gyvenimas staigiai ir žiauriai pasikeičia. Savimi, savo įgimtu pranašumu pasitikintis vaikas, tampa beteisis vergas. Per skaudžias patirtis jam tenka priprasti būti visų ujamam, išmokti būti nuolankiam. Palaipsniui jis išmoksta prieš tai jam nesuprantamą kalbą, pradeda susigaudyti priešiškoje aplinkoje, perprasti jos papročius.

Svarbus knygoje yra pats Rygos miestas. Tai tuo metu sparčiai besivystantis viduramžių miestas, jėga įterptas į baltų žemes, tačiau palaipsniui prie jų prisitaikantis. Uvis auga ir tvirtėja Rygos margaspalvio gyvenimo apsuptyje. Jau vėliau, jo jėgoms palaipsniui didėjant, jis gali pradėti atkovoti pasitikėjimą savimi ir viltį, kad kada nors pasiseks ištrūkti iš nelaisvės.

2020-10-27

Parašykite atsiliepimą apie "Belaisvis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė lietuvių autorių literatūra

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Belaisvis, kurį parašė Skomantas. Siūlome ne tik išsamų Belaisvis aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Skomantas. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Belaisvis. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Belaisvis dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Belaisvis" perkama kartu