Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Domas ir Tomas, 3 knyga. Mokyklos vaiduoklio mįslė

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 11,59 €
Kaina su kodu: 9,85 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-02-21 Your mama

Geras


2024-05-31 11.59 InStock
Į krepšelį 9,85 € -15% su kodu
PATOGU

Knygos „Domas ir Tomas, 3 knyga. Mokyklos vaiduoklio mįslė“ aprašymas

Jei tau patiko istorija apie dingusią šluotą ir išklerusį autobusą (ar bent viena iš jų), vadinasi, ši knyga „Mokyklos vaiduoklio mįslė“ – kaip tik tau! Laukia daug šunybių ir vaiduoklybių!!! Prisijunk!

Domas ir Tomas kviečia išnarplioti dar vieną beprotiškai įdomią ir šiurpią bylą!

Vis dar manai, kad vaiduokliai gyvena tik kapinėse, rūsiuose, apleistuose dvaruose ar kitose šiurpiose vietose? Vadinasi, dar nepažįsti vaiduoklio BŪ. Jis gyvena Miestamiesčio miesto Miestiečių mokykloje ir privirė tiek košės, kad direktorius Liudas Mėmė tikrai nepajėgs visko išsrėbti vienas. Detektyvai Domas ir Tomas turi lygiai savaitę sugauti vaiduoklį BŪ, antraip... mokyklai šakės! Manai, nieko naujo? Taip tik atrodo. Nuotykiai su Domu ir Tomu visada būna kitokie!

Tomas Dirgėla – jaunas vaikų rašytojas, užaugęs Palangoje ir pradėjęs kurti jau pradinėse klasėse. Tomo nuomone, pasaulį nuo liūdesio gali išgelbėti tik vaikai ir juokas. Tad jauniesiems skaitytojams jis dovanoja trečią serijos „Domas ir Tomas“ knygą. Pirmoji šios serijos knyga „Domas ir Tomas. Dingusios šluotos byla“ 2017 m. pelnė Tarptautinės vaikų ir jaunimo literatūros asociacijos (IBBY) Antrąją premiją už geriausią metų knygą vaikams.


  • Autorius: Tomas Dirgėla
  • Serija: Domas ir Tomas
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2024
  • Knygos puslapių skaičius: 230
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094662539

Kiti taip pat domėjosi


2022-02-21

Geras

Parašykite atsiliepimą apie „Domas ir Tomas, 3 knyga. Mokyklos vaiduoklio mįslė“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Grožinė lietuvių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys „Domas ir Tomas, 3 knyga. Mokyklos vaiduoklio mįslė“, kurį pristato Tomas Dirgėla. Siūlome ne tik išsamų „Domas ir Tomas, 3 knyga. Mokyklos vaiduoklio mįslė“ aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Tomas Dirgėla. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie „Domas ir Tomas, 3 knyga. Mokyklos vaiduoklio mįslė“. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą „Domas ir Tomas, 3 knyga. Mokyklos vaiduoklio mįslė“ dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su „Domas ir Tomas, 3 knyga. Mokyklos vaiduoklio mįslė“ perkama kartu