Ženkliai PIGIAU - prekės vos iki 5€! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Bendravimo psichologija. Vadovėlis

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2008-03-12 nely

sita knyga be galo naudinga kiekvienam zmogui kuris turi problemu su bendravimu ir net tam kuris tu problemu neturi, tai gi manau man sia knyga praverstu isigyt ;}


Šiuo metu neparduodama

2024-06-30 7.68 SoldOut

Knygos „Bendravimo psichologija. Vadovėlis“ aprašymas

Žmogus iš prigimties yra sociali būtybė. Ką tik gimusiam kudikiui jau reikia ne tik maisto, šilumos, bet ir aplinkinių dėmesio bei meilės. Sėkmingas bendravimas yra svarbi visaverčio gyvenimo dalis, teigiamų emocijų šaltinis. Gebėjimas bendrauti žymia dalimi lemia sėkmę daugelyje profesinės veiklos sričių. Dažnai jis vertinamas ne mažiau nei dalykinės žinios ir profesiniai įgūdžiai.
Pedagogams, prekybininkams, gydytojams bendravimas yra tarsi "darbo įrankis", kurį naudodami jie daro poveikį auklėtiniams, įgyja klientų pasitikėjimą ir kt. Daugelis veiklos sričių mūsų dienomis yra siaurai specializuotos, todėl gerų darbo rezultatų paprastai pasiekia komandos, sudarytos iš skirtingus dalykus išmanančių specialistų. Komandos darbo sėkmė taip pat priklauso nuo jos narių tarpusavio bendravimo. Visa tai skatina psichologus tirti bendravimo dėsningumus, ir vis daugiau žmonių - jais domėtis.
Šiame vadovėlyje stengtasi glaustai pateikti pačias svarbiausias šiuolaikinės psichologijos žinias apie bendravimą. Pirmajame jo skyriuje ieškoma šio daugialypio reiškinio apibrėžimo ir atsakymo į klausimą, ką gi reiškia posakis "sėkmingas bendravimas". Gilintis į sėkmingo bendravimo paslaptis siūloma pradedant nuo savęs: aiškinantis, kaip bendravimą su aplinkiniais veikia mūsų pačių savivaizdis, gebėjimas save suprasti, kontroliuoti ir kt. Skyrius "Gyvenime - kaip scenoje" nušviečia socialinės aplinkos, "stebėtojų", "žiūrovų" įtaką mūsų elgesiui bendraujant. Kaip elgiamės patys, tapę stebėtojais, aprašoma ketvirtajame skyriuje - "Socialinis suvokimas". Jame taip pat suteikiama žinių apie pirmojo įspūdžio reikšmę bendraujant, įvaizdžio kūrimą. Toliau gvildenami keitimosi žodine informacija ypatumai (pvz., kodėl taip dažnai nesusikalbame su pašnekovu, nors ir puik2008-03-12

sita knyga be galo naudinga kiekvienam zmogui kuris turi problemu su bendravimu ir net tam kuris tu problemu neturi, tai gi manau man sia knyga praverstu isigyt ;}

2007-11-28

priklauso nuo isigilinimo lyio. manau, nepakeiciama knyga tureti prie lovos ir nuolatos pasiskaityti pakartotinai. man labai naudinga buvo darbe ir pazistant save

2007-11-09

Labai neidomiai, sausai, abstrakciai aprasyta,paminetu tyrimu kratiniai be rimtesniu apibendrinimu bendravimo psichologijos. Atrodo, kad autoriai rase sau ir nelabai isivaizdavo kam raso. Galetu pasiziureti uzsienio analogus pries leisdami knygas.

2007-10-18

niekad nemėgau tokių plačių ir neišsamių vadovėlių. gera nebent kokiam egzui pasiruošti (nors, ko gero ji tam ir skirta):)

2007-09-27

Mes mokomės iš šitos knygos =)

Parašykite atsiliepimą apie „Bendravimo psichologija. Vadovėlis“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Psichologijos, psichiatrijos knygos

Dalia Antinienė, Junona Almonaitienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Bendravimo psichologija. Vadovėlis“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Bendravimo psichologija. Vadovėlis“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Bendravimo psichologija. Vadovėlis“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Bendravimo psichologija. Vadovėlis“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Dalia Antinienė, Junona Almonaitienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Bendravimo psichologija. Vadovėlis“ perkama kartu