TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Kai kūnas sako ne. Slopinamo streso kaina

 • TOP
  5
  TOP 5
 • Nauja knyga
 • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina: 34,43 €
Kaina su kodu: 24,10 €
Nuolaidos kodas: KALĖDOS
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Lietuvoje
 • Pristatysime: per 3-6 darbo dienas*

2023-12-31 34.43 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kai kūnas sako ne. Slopinamo streso kaina" aprašymas

Ar žmogus gali mirti nuo vienatvės? Ar yra ryšys tarp gebėjimo reikšti emocijas ir Alzheimerio ligos? „Vėžio asmenybė“ – kas tai? Kaip stresas veikia kūną?

Į visus šiuos ar panašius klausimus apie proto ir kūno ryšį gydytojas Gaboras Maté, remdamasis išsamiais moksliniais tyrimais, atsako tarptautiniu bestseleriu tapusioje knygoje „Kai kūnas sako ne. Slopinamo streso kaina“. Ši knyga – tai išsami ir novatoriška proto bei kūno santykio analizė, atskleidžianti streso įtaką žmogaus organizmui, streso vaidmenį sudėtingų ligų – vėžio, artrito, diabeto, išsėtinės sklerozės – vystymęsi, ir, svarbiausia, pristatanti, ką reikėtų daryti, norint tokių ligų išvengti ar kaip sėkmingai nuo jų pasveikti. Kai kūnas sako ne – labai reikalingas praktinis vadovas, skirtas ir pacientams, ir gydytojams. Jame paprastai ir aiškiai pristatomi streso sukeltų ligų gydymo ir prevencijos principai, akcentuojama, kaip svarbu suprasti streso reikšmę identifikuojant ligų priežastis ir atkuriant sveikatą.

Gaboras Maté yra žymus psichiatras, neurologijos, fiziologijos, asmenybės raidos ir traumos ekspertas, rašytojas. Gimęs 1944-ųjų nacistinėje Vengrijoje, išgyvenęs holokaustą, kurio metu buvo nužudyti jo seneliai. 1955 m. Gaboras Maté su šeima emigravo į Kanadą ir tapo gydytoju, daugiausia dirbančiu su žmonėmis, kenčiančiais nuo rimtų psichikos problemų ir sunkių priklausomybių.


 • Autorius: Gabor Maté
 • Leidėjas: Vaga
 • Išleidimo metai: 2023
 • Knygos puslapių skaičius: 408
 • Formatas: 14x22, kieti viršeliai
 • ISBN ar kodas: 9785415026937
 • Vertėjas: Giedrė Bacevičienė
 • Iš kokios kalbos versta: anglų

Parašykite atsiliepimą apie "Kai kūnas sako ne. Slopinamo streso kaina"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Populiariosios psichologijos knygos

Gabor Maté pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Kai kūnas sako ne. Slopinamo streso kaina", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Kai kūnas sako ne. Slopinamo streso kaina" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Kai kūnas sako ne. Slopinamo streso kaina" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Kai kūnas sako ne. Slopinamo streso kaina"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Gabor Maté tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Kai kūnas sako ne. Slopinamo streso kaina" perkama kartu