Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Geros nuotaikos vadovas. Nauja emocijų terapija

5.0
(64 įvertinimai) Įvertinkite
 • TOP
  40
  TOP 40
Kaina: 13,73 €
Kaina su kodu: 12,35 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
 • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2023-12-01 Gvidas Mazgelis

Tai pati vertingiausia psichologinė ir terapinė knyga lietuvių kalba!
Labai koncentruota.
Visgi pradėti skaityti patarčiau nuo 3 skyriaus ar sau aktualiausios temos. Taip greičiau įsitikinsite knygos efektyvumu būtent Jums ir gausite greitą pagalbą.
Aš skaitau tai, kas aktualu man.
Daug nuginkluojančių pavyzdžių, kaip mūsų automatinis mąstymas yra netinkamas ir nenaudingas mums patiems.
Knygoje net atskiros frazės ir sakiniai yra verti didelių pinigų, kuriuos išleistumėte kokio nors specialisto, konsultanto (pvz., koučerio, mentoriaus, terapeuto) konsultacijai ir per valandą TIKRAI negautumėte tiek, kiek YRA sudėta ir surašyta šioje knygoje. Ją galima bet kada atsiversti ir pakartoti. Konsultacija žodžiu nueina vėjais, jei nieko nefiksuojate... O čia yra sukonspektuotos ištisos konsultacijos ir pagalbos priemonės. Jos universalios. Knyga GENIALI. Nes paprasta ir aiški.
Pirkčiau, net jei kaina būtų 100 eurų.
Nusipirkau 7 egz. Kelis padovanojau artimiesiems, draugams, pažįstamiems. Atliekamus laikau kaip neįkainojamą dovaną kam nors savipagalbai.
Beje, knyga kognityvinės t. krypties.
O ji pasižymi greitesne pagalba, ypač darant namų darbus ir padedant sau.
Nėra namų darbų - nėra tokio didelio efekto kaip tik skaitant. Tiesa, bus daug atradimų ir nušvitimų, net ir nedarant užduočių, nes ši knyga negali nepakeisti skaitytojo - atidžiai ir lėtai perskaičius šią knygą, neįmanoma likti su tokiu pačiu mąstymu, koks buvo iki knygos skaitymo.

Su pačiais geriausiais linkėjimais -
Gvidas


2024-05-31 13.726 InStock
Į krepšelį 12,35 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos „Geros nuotaikos vadovas. Nauja emocijų terapija“ aprašymas

Psichinės problemos ir depresija – rimta šių dienų problema, apie kurią vis dar vengiama garsiai kalbėti. Tačiau garsus JAV psichiatras David D. Burns savo knygoje „Geros nuotaikos vadovas. Nauja emocijų terapija“ plačiąją visuomenę supažindina su nauju požiūriu į nuotaikos kėlimą bei pozityvų mąstymą. Jo idėjomis susidomėjo ne tik pacientai, bet ir psichinės sveikatos specialistai.

Nors šios knygos pavadinimas lengvas ir žaismingas – neapsigaukite. Tai rimtas psichologinis saviugdos skaitinys. Leidinio autorius daugiausiai kalba apie vieną iš svarbiausių sėkmingo gydimo sudedamųjų dalių – pagalbą sau. Proveržį psichologijos pasaulyje padariusi knyga „Geros nuotaikos vadovas. Nauja emocijų terapija“ siūlo nesudėtingas, tačiau veiksmingas pozityvumo ugdymo terapijas, kurias taikyti gali kiekvienas.

Daugelis žmonių susidūrę su nerimu, depresija ir kitomis bėdomis vengia pripažinti problemą, o tuo labiau kreiptis į specialistus. Ypač baugina mintis apie medikamentinį gydymą. Tačiau David D. Burns teigia, kad visos išvardintos problemos, o taip pat kaltė, nepasitikėjimas savimi, atidėliojimas bei daugelis kitų depresijai būdingų elgsenų ar savijautų gali būti gydomos be vaistų. Knyga bus naudinga visiems žmonėms, kurie nori suprasti savo emocijas ir išmokti jas valdyti.

Stanfordo universiteto medicinos mokyklos profesoriaus dr. David D. Burns aprašomos technikos yra moksliškai pagrįstos. Daugelio jų tikslas yra pakelti nuotaiką ir ugdyti teigiamą požiūrį į aplinkinį pasaulį.

Knyga „Geros nuotaikos vadovas“ reikalinga kiekvienam, nebūtinai patiriančiam rimtų psichologinių sunkumų žmogui. Ji pravers visiems, kurie ieško atsakymų, kaip bendrauti su konfliktiškais žmonėmis, nustoti nuolat atidėlioti, norintiems suvokti kokias mąstymo klaidas dažniausiai darome, kaip veikia emocijos ir kaip kyla depresija.

Autorius siūloma kognityvinė terapija išdėstyta taip paprastai, kad visus patarimus ir metodikas norisi išbandyti iš karto. Šią informatyvią ir praktišką knygą terapeutai rekomenduoja savo pacientams ir netgi kolegoms.

„Geros nuotaikos vadovas. Nauja emocijų terapija“ padės atpažinti nuotaikų kaitos priežastis, išmokys pozityvaus mąstymo, padės įveikti kaltę, paprasčiau priimti kritiką, atsikratyti priklausomybės meilei ir pripažinimui, taip pat pakelti pasitikėjimą savimi ir tiesiog pasijusti geriau.

Kiekvienas galime padėti sau, tačiau ne kiekvienas žinome kaip. Jūsų rankose įrankis, kuriuo tereikia tinkamai pasinaudoti. Be praktikų ir patarimų čia rasite įvairių tyrimų analizes. Atsikratykite nuolatinio streso ir užkirskite kelią dvidešimt pirmojo amžiaus rykštei – depresijai.

David D. Burns (g. 1942) – Jungtinių Amerikos Valstijų psichiatras, Stanfordo universiteto medicinos mokyklos profesorius. Savo idėjas autorius dėsto šiltai, su humoru ir dideliu užsidegimu. „Geros nuotaikos vadovas. Nauja emocijų terapija“ pirmą kartą pasirodė 1980-ais metais ir tapo bestseleriu. Vėliau leidinys papildytas ir pakoreguotas, tad iki pat šių dienų išlieka aktualus.

Trumpas aprašymas turėjo sudominti kiekvieną, kuris rūpinasi savo emocine sveikata. Kviečiame knygą įsigyti internetu ir taikyti autoriaus siūlomą terapiją. Ieškote kitų žanrų knygų? Online knygyne gausu ir leidinių su įdomiais siužetais, pasakojimų apie tikrus ar išgalvotus veikėjus, receptų. Rinktis jums! Keblu? Pasidomėkite atsiliepimais bei apžvalgomis, be to, kiekvienos knygos puslapyje rasite informacinę santrauką su puslapių skaičiumi, aprašymu, ištraukomis ir kitomis svarbiomis detalėmis.

TURINYS

Įžanga XII

1 DALIS. TEORIJA IR TYRIMAI 27

Pirmas skyrius. Laimėjimai gydant nuotaikos sutrikimus 28

Antras skyrius. Kaip įvertinti savo nuotaikas: pirmas žingsnis išgijimo link 36

Trečias skyrius. Supraskite savo kintančią nuotaiką: jūsų jausmus lemia jūsų mintys 46

2 DALIS. PRAKTINIS TAIKYMAS 67

Ketvirtas skyrius. Pradėkite nuo savivertės stiprinimo 68

Penktas skyrius. Nieko neveikimas - kaip jį įveikti 92

Šeštas skyrius. Žodžių dziudo: išmokite atsikirsti, kai jus kritikuoja 134

Septintas skyrius. Pykstate? Koks jūsų IQ? 148

Aštuntas skyrius. Kaip įveikti kaltės jausmą 188

3 DALIS. "REALISTIŠKA DEPRESIJA" 215

Devintas skyrius. Liūdesys - ne depresija 216

4 DALIS. PREVENCIJA IR ASMENYBĖS TOBULĖJIMAS 241

Dešimtas skyrius. Visko priežastis 242

Vienuoliktas skyrius. Priklausomybė nuo aplinkinių vertinimų 266

Dvyliktas skyrius. Priklausomybė nuo meilės 284

Tryliktas skyrius. Darbas neatspindi jūsų vertės 298

Keturioliktas skyrius. Išdrįskite būti vidutinis. Būdai perfekcionizmui įveikti 320

5 DALIS. KAIP ĮVEIKTI NEVILTI IR NORĄ NUSIŽUDYTI 347

Penkioliktas skyrius. Svarbiausioji pergalė - pasirinkimas gyventi 348

6 DALIS. KASDIENIO GYVENIMO STRESO IR ĮTAMPOS ĮVEIKIMAS 369

Šešioliktas skyrius. Kaip pritaikiau tai, ko mokau 370

PRATARMĖ

Džiaugiuosi, kad Davidas Burnsas, M.D. suteikia progą supažindinti plačiąją visuomenę su požiūriu j nuotaikos keitimą, sukėlusiu tokj didžiulį psichinės sveikatos specialistų susidomėjimą ir susijaudinimą. Apibendrinęs Pensilvanijos universitete ne vienus metus vykdytus tyrimus apie depresijos priežastis bei gydymą dr. Burnsas labai suprantamai pristato pagrindinį specialaus gydymo komponentą - pagalbą sau. Jo svarba išaiškėjo tyrimų metu. Knyga bus naudinga ir tiems, kurie nori kuo geriau suprasti savo nuotaikas, išmokti jas valdyti.

"Geros nuotaikos vadovo" skaitytojus gali dominti keli žodžiai apie kognityvinės psichologijos raidą. Dar būdamas entuziastingas studentas ir praktikantas pradėjau profesionalią karjerą tradicinės psichoanalitinės psichiatrijos srityje ir visai netrukus ėmiausi tyrimų, norėdamas empiriškai pagrįsti Freudo teoriją ir gydymo metodus depresijos atvejais. Reikiamų įrodymų surinkti nepavyko, tačiau gauti duomenys leido išplėtoti naują teoriją apie emocinių sutrikimų priežastis. Tyrimas atskleidė, kad depresijos kamuojami žmonės sau atrodo nevykėliai, niekam tikę, pasmerkti išgyventi frustraciją, būti atstumti ir žeminami, nuolat patirti nesėkmes. Tolesni eksperimentai atskleidė ir pabrėžė, koks didelis yra skirtumas tarp depresija sergančio žmogaus savęs vertinimo, lūkesčių, aspiracijų ir realių pasiekimų, kurie, beje, dažnai būna įspūdingi. Padariau išvadą, kad depresijai veikiausiai būdingas mąstymo sutrikimas: depresijos apimtas žmogus apie save, savo aplinką ir ateitį mąsto kitaip ir itin neigiamai. Pesimistinis mąstymo modelis veikia jo nuotaiką ir santykius su kitais žmonėmis, o galiausiai sukelia daugybę depresijai būdingų simptomų.

Dabar jau surinkome daug tyrimų duomenų ir įgijome klinikinės patirties, kuri rodo, kad žmonės gali išmokti valdyti skausmingus nuotaikos svyravimus ir juos žlugdantį elgesį, taikydami kelis gana nesudėtingus principus bei metodus. Vilčių teikiantys šio tyrimo rezultatai sukėlė didžiulį psichiatrų, psichologų ir kitų psichinės sveikatos specialistų susidomėjimą kognityvine terapija. Daug autorių mūsų atradimus laiko reikšmingu šuoliu mokslinių psichoterapijos ir asmeninio tobulėjimo tyrimų srityje. Šiuos tyrimus grindžianti emocinių sutrikimų raidos teorija yra labai plačiai nagrinėjama viso pasaulio akademinėje aplinkoje.

Dr. Burnsas aiškiai atskleidžia, kaip pagerėjo mūsų supratimas apie depresiją. Paprasta kalba jis pristato naujoviškus ir veiksmingus būdus, galinčius padėti ištverti skausmingai depresišką nuotaiką ir sumažinti stingdantį nerimą. Turiu vilčių, kad šios knygos skaitytojai galės patys prisitaikyti principus ir būdus, kuriais mes remiamės dirbdami su pacientais. Nors sunkesne depresijos forma sergantiems pacientams reikia ir psichinės sveikatos specialistų pagalbos, tie, kurių problemos lengvesnės, gali labai daug pasiekti taikydami naujuosius dr. Burnso aprašomus "sveiko proto" metodus. Taigi "Geros nuotaikos vadovas" turėtų būti itin naudingas žmonėms, kurie nori patys sau padėti.

Galiausiai ši knyga atspindi ypatingus asmeninius jos autoriaus gebėjimus. Dr. Burnso entuziazmas ir kūrybinė energija - didžiulė dovana jo pacientams bei kolegoms.

Aaronas T. Beckas, M.D.

Psichiatrijos profesorius

Pensilvanijos universiteto Medicinos mokykla


 • Pavadinimas originalo kalba: Feeling Good: The New Mood Therapy
 • Autorius: David D. Burns
 • Leidėjas: Psichologija Tau
 • Išleidimo metai: 2013
 • Knygos puslapių skaičius: 383
 • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
 • ISBN ar kodas: 9786094380051
 • Vertėjas: Julija Davidonienė
 • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


2023-12-01

Tai pati vertingiausia psichologinė ir terapinė knyga lietuvių kalba!
Labai koncentruota.
Visgi pradėti skaityti patarčiau nuo 3 skyriaus ar sau aktualiausios temos. Taip greičiau įsitikinsite knygos efektyvumu būtent Jums ir gausite greitą pagalbą.
Aš skaitau tai, kas aktualu man.
Daug nuginkluojančių pavyzdžių, kaip mūsų automatinis mąstymas yra netinkamas ir nenaudingas mums patiems.
Knygoje net atskiros frazės ir sakiniai yra verti didelių pinigų, kuriuos išleistumėte kokio nors specialisto, konsultanto (pvz., koučerio, mentoriaus, terapeuto) konsultacijai ir per valandą TIKRAI negautumėte tiek, kiek YRA sudėta ir surašyta šioje knygoje. Ją galima bet kada atsiversti ir pakartoti. Konsultacija žodžiu nueina vėjais, jei nieko nefiksuojate... O čia yra sukonspektuotos ištisos konsultacijos ir pagalbos priemonės. Jos universalios. Knyga GENIALI. Nes paprasta ir aiški.
Pirkčiau, net jei kaina būtų 100 eurų.
Nusipirkau 7 egz. Kelis padovanojau artimiesiems, draugams, pažįstamiems. Atliekamus laikau kaip neįkainojamą dovaną kam nors savipagalbai.
Beje, knyga kognityvinės t. krypties.
O ji pasižymi greitesne pagalba, ypač darant namų darbus ir padedant sau.
Nėra namų darbų - nėra tokio didelio efekto kaip tik skaitant. Tiesa, bus daug atradimų ir nušvitimų, net ir nedarant užduočių, nes ši knyga negali nepakeisti skaitytojo - atidžiai ir lėtai perskaičius šią knygą, neįmanoma likti su tokiu pačiu mąstymu, koks buvo iki knygos skaitymo.

Su pačiais geriausiais linkėjimais -
Gvidas

2023-06-21

Tai dar viena iš tų knygų, kuriose galima skaityti tik pasirinktus skyrius.

2023-06-21

Ši knyga gali būti labai vertinga jums arba jūsų pažįstamam žmogui. Patariu pasidomėti šia knyga.

2023-06-20

Įkvepianti ir naudinga knyga, kuri pristato naują požiūrį į emocinę sveikatą ir gerovę.

2023-06-19

puikus šaltinis žmonėms, kurie nori geriau suprasti ir valdyti savo emocijas

2023-06-15

Aš nuoširdžiai rekomenduoju visiems, kas ieško efektyvių ir įkvepiančių būdų tobulinti savo emocinę būseną ir rasti daugiau laimės ir džiaugsmo savo kasdieniame gyvenime.

2023-06-15

Ši knyga padės jums nustatyti iškreiptą mąstymą ir pakeisti jį realesniu. rekomenduoju

2023-06-13

Autorius sugeba perteikti sudėtingus psichologinius principus paprastu ir suprantamu būdu. Jis teikia praktinius patarimus, technikas ir pratimus, kurie padeda pažinti savo emocijas.

2023-06-09

Knyga gali būti naudingas visiems, kurie siekia pagerinti savo emocinę gerovę ir pasiekti geresnę gyvenimo kokybę. Ji taip pat tinka tiems, kurie susiduria su nuolatine streso arba neigiamų emocijų problema.

2023-06-08

Rekomenduočiau "Geros nuotaikos vadovą" visiems, kurie nori pagerinti savo emocinę sveikatą, valdyti stresą, geriau suprasti savo emocijas ir gyventi labiau patenkintą gyvenimą.

2023-06-07

Įdomi ir naudinga knyga, kuri padeda geriau suprasti emocijas ir rasti būdus, kaip pagerinti savo nuotaiką.

2021-09-12

Pats tas artėjančiam slogiam ir tamsiam rudens periodui. Geros nuotaikos užtaisas ir pozityvumo šaltinis.

2021-09-02

Rekomenduoju šią knygą perskaityti kiekvienam. tikrai kiekvienas ras joje sau naudingo informacijos.

2021-09-01

Viena geresnių saviugdos knygų skatytų pastaruoju metu :)

2021-08-31

Oho, likau nustebinta, kaip išsamiai ir įdomiai pateikta informacija, priežašties - pasekmės principu. Nieko panašaus nebuvau skaičiusi.

2021-08-22

Kokybiška, nepretenzinga ir naudinga dovana tiek sau, tiek artimiesiems.

2021-08-22

Tiek daug knygų esu perskaičiusi apie gerą savijautą, saviugdą, bet tai nebuvo nieko prilygstančio šiai knygai. Informatyvi, aiški, glausta, gausi pavydžių ir tikrai veiksminga.

2021-08-17

Labai informatyvi, nesudėtinga ir vaizdinga knyga, iš pažiūros paprastais pavyzdžiais lengvai galite pagerinti savo emocinę būklę ilgam laikui.

2021-08-05

Tiesiog nuostabi knyga! Labai rekomenduoju.

2021-08-04

Buvau įkritės į tokią būseną, kai atrodo amžinai nieko espėji, nėra laiko sau, nėra pinigų, amžinai irzlus ir pavargęs. ir tt.
Geros nuotaikos vadovo dėka, pradėjau keisti savo požiūrį, atsirado jėgų, para lyg tapo ilgesnė. :) tikrai nuoširdžiai patariu , knyga ne aukso luitą kainuoja. bet jos turinys aukso luito vertės.

2021-08-03

rašau pirmą kartą kažkokį komentarą ar atsiliepimą ar kažką kas būtų mano nuomonė. bet knyga tikrai puiki ir be galo protingai parašyta.

2021-07-15

Jaučiasi jog parašyta profesionalo ir savo srities specialisto. Ne taip kaip dauguma knygų, atrodo jog apie psichologiją gali rašyti kiekvienaals diletantas. Rekomenduoju!!!

2021-07-13

Po vyro netekties niekuo negalėjau užpildyti tos tuštumos. Geros nuotaikos vadovas padėjo vėl nusišypsoti.

2021-06-29

Paliečiama ir aptariama daugybė gyvenimo aspektų, sukeliančių depresiją! Tiesą sakant, daugelis terapeutų rekomenduoja šią knygą savo pacientams.

2021-06-29

Labai patiko. O apskritai labai rekomenduoju visiems, kurie gali įtarti, kad jie tai turi...

2021-06-28

Tai labai įdomi knyga ir manau, kad ji gali būti naudinga visiems, norintiems kovoti su savo depresija. Kita vertus, tai taip pat įdomus žvilgsnis į emocijas ir mintis bei jų ryšį.

2021-06-28

Ši knyga, keičia gyvenimą ar bent akimirkai padaro jį gražesnį. labai patiko.

2021-06-27

Daug knygų skaičiau savipagalbos ir motyvacijos tema, tačiau ši išskyrė savo racionalumu, paprastumu, inovatyviomis idėjomis. Kartais visai nebūtina griebtis alkoholio, medikamentų ar kitų nuotaikos kėlimo priemonių. Suveikia ir kokybiška literatūra.

2021-06-23

Kai kuriose vietose skaityti prailgo, ilgi pavyzdžiai, situacijos, kartais pamesdavau mintį apie ką skaitau. Kita vertus, buvo naudingų patarimų. Knyga gali prisidėti prie asmens savivertės kėlimo bei streso, depresijos ir nerimo požymių mažinimo.

2021-06-22


Padovanokite šią knygą piktiems ir viskuo nepatenkintiems aplinkiniams. Padarysite paslaugą ne tik jiems, bet ir sau. Ji turi stulbinamą poveikį.

2021-06-21

Abejojau tokių knygų nauda, bet buvau maloniai nustebinta. Tai padėjo man ištverti gana juodą gyvenimo periodą, kuomet net jėgų atsikelti stigdavo.Padėjo kaip vaistas.

2021-06-21

Tikras pozityvumo ir teigiamos energijos pliūpsnis ši knyga, pradžiugins net ir didžiausią paniurėlį.

2021-06-17

Tikra Dievo palaima skaityti, taip nuostabiai parašytą knygą. Labai naudiga ir reikalinga knyga. rekomenduosiu visoms draugėms

2021-06-15

Žmonės per ne lyg dažnai bijo liūdėti ir , apskritai, slopina savo emocjas, nes neva pasiroyti emocionaliam, kažkokia gėda. nieko panašaus ... viskas labai teisingai surašyta šioje nuostabioje knygoje.

2021-06-14

Tikras pozityvumo ir užtaisas. labai naudinga knyga, kiekvienam , kas nori jaustis gerai ir pasitikinčiai

2021-06-10

Knyga tikrai suteiks įgūdžių, kurie padės tobulėti, gyventi laisvesnį, produktyvesnį, laimingesnį ir šiltesnį gyvenimą. Manau, visi turėtų perskaityti šią knygą.

2021-06-09

Ši knyga buvo fantastiška. Pritariu knygos patarimams ir manau, kad jie nepaprastai naudingi.

2021-06-07

Knyga tikrai padėjo išsklaidyti neigiamas mintis. Knygos idėjos yra pagrįstos logika ir naudingos.

2021-06-06

Dabar visi tokie prislėgti ir pavargę atrodo, stokoja pozityvumo, nebūkite abejingi, jiems tikrai praverstų ši geros nuotaikos biblija!

2021-06-06

Viskas, kas skatina geras emocijas ir puikią nuotaiką jau iš principo labai sveikintina, bet ši knyga išties pavergė tiesiog savo paprastumu ir efektyvumu.

2021-06-01

Tiek daug streso ir įtampos kiekvienas patiriame, tad tikrai naudinga žinoti paprastus ir vertingus būdus, kaip pagerinti savo nuotaiką ir bendrą emocinę būklę. Kartais save per daug apsunkiname, pakanka gero žodžio, ar geros turinio knygos. Ši - man malonus atradimas.

2021-05-27

Geriausia skaityta knyga apie emocijų valdymą! Ir apskritai apie psichologiją.

2021-05-25

Sistemingai, aiškiai ir suprantamai parašyta. Man padėjo pasijausti geriau.

2021-05-18

Aš buvau skeptiškas šios knygos atžvilgiu, jei kas nors būtų bandęs įtikinti, kad ji naudinga, niekada nebūčiau juo patikėjęs. Bet tai tikrai veikia.

2021-05-17

Pagrindinė prielaida yra ta, kad visus mūsų jausmus kuria mūsų mintys. Nuostabi ir naudinga knyga.

2021-05-14

Gavau dovanų. Šiaip netikiu, kad knyga gali pagydyti, bet gerų patarimų ir pozityvumo gavau su kaupu

2021-05-12

Labai lengvai skaitoma ir super pozityvi knyga. Tikras antidepresantas, kuris neapkraus Jūsų kepenų ir širdies, bet pradžiugins širdį ir protą.

2021-05-11

Daug esu skaitęs savipagalbos knygų, bet ši tikrai išsiskiria. Labai paprasta, nėra tų varginančių mokslinių terminų, aiškiai nurodyta, kas kaip ir kodėl gali padaryti mus laimingus ir tai visai nesudėtinga.

2021-05-10

Man labai patiko. Nesudėtingai ir nuosekliai aprašomi būdai, kaip atsikratyti neigiamų emocijų, nusiraminti ir pakelti sau nuotaiką.

2021-05-10

Šiomis karantino visus išvarginusiomis dienomis tokia knyga kaip niekad aktuali.

2021-05-06

Kruopytė po kruopytę ir visas kalnas susikaupia. Labai gerai padeda išsikuopti savo vidų, REKOMENUOJU

2021-05-05

be galo gera knyga, apie teisingus dalykus.

2021-05-05

Puikiai laviruoja tarp mokslinės ir populiariosios saviugdos knygos stiliaus. Viena geresnių mano skaitytų tokios tematikos knygų.

2021-04-29

Netikėtas spindulėlis, sakyčiau taip. Lūkestis buvo lengva knyga apie saviugdą. Tai gerbiamieji, kas tikisi kažko kaip 12 gyvenimo taisyklių ar panašios knygos, siūlau iškart apeit. Viskas kur kas giliau kapstoma.

2021-04-29

Mano dukterėčia serga depresija, geria antidepresantus ir tt. Bet jai terapiautas rekomendavo šią knygą, kaip papildomą priemonę ir matosi rezultatai. Nesakau kad knyga išspręs problemas, bet padės jas spręsti tai garantuotai.

2021-04-29

Skaitant įlindo mintis, gal dėl to kad visai neseniai peržiūrėjau, filmą "A Beautiful Mind" . Ši knyga tiesiogiai nieko bendro neturi su šiuo filmu. O bet tačiau... Viskas vyksta mūsų galvose, todėl tai kaip savotiškas vadovėlis, padedantis išmokt valdyt savo mintis. Vienžo, imkit ir skaitykit.

2021-04-27

Reik dirbt su savimi, ne tik skaityt. Nepradėkit skaityt jei nenusiteikę daryt

2021-04-23

Psichologinės knygos man atrodo šių laikų arkliukas. Bet aš „joju“ ant jo ir man patinka. Labai gera knyga, lyginant su kitomis šio žanro knygomis, skaitoma lengvai, nėra kažkokių ten mokslinių terminų ar neįskatomų pavardžių.

2021-04-19

Karantino atradimas, ne kitaip!!! imkit ir skaitykit!! ir nustokit bambet :D

2021-04-19

Geros nuotaikos nebūna per daug. Gera knyga tiems kas nusiteikę su savim padirbėt, kad teigiamos emocijos neapleistų. Ir šiaip susigaudyt savo jausmuose padeda.

2021-04-16

Man ši knyga suteikia paguodą ir nusiraminimą, nes nedrįstu apie savo emocijas kalbėtis su draugais.

2021-04-15

Labai suprantamai ir aiškiai parašyta, ko neturi kitos knygos apie psichologiją. Rekomenduoju visiems kas nusiteikęs dirbti su savimi.

2019-10-10

Verta dėmesio knyga.Daug ką galima pritaikyti gyvenime,galima daug ko išmokti kaip į viską reaguoti šalčiau.

2019-07-26

Parašykite atsiliepimą apie „Geros nuotaikos vadovas. Nauja emocijų terapija“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Populiariosios psichologijos knygos

David D. Burns pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Geros nuotaikos vadovas. Nauja emocijų terapija“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Geros nuotaikos vadovas. Nauja emocijų terapija“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Geros nuotaikos vadovas. Nauja emocijų terapija“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Geros nuotaikos vadovas. Nauja emocijų terapija“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, David D. Burns tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Geros nuotaikos vadovas. Nauja emocijų terapija“ perkama kartu