Ženkliai PIGIAU - prekės vos iki 5€! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Berniukas ir jo mylinti širdis

5.0
(3 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 16,12 €
Kaina su kodu: 14,51 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
2017-11-18 Tomas

Gera knyga, su dukra skaitom kiekviena vakara. Paveiksliukai jai labai patinka


2024-06-30 16.12 InStock
Į krepšelį 14,51 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos „Berniukas ir jo mylinti širdis“ aprašymas

Naujas žvilgsnis į plakato ir iliustracijos meistro Stasio Eidrigevičiaus kaukių, veidų pasaulį, perteiktas prancūzų rašytojo Francois Davido poetiniais vaizdiniais.


Tekstas „Berniukas ir jo mylinti širdis“ prasideda kaip pasaka. Tristano širdis tokia didelė, kad sugeria viską, ką berniukas įsimyli, ir jis tampa viskuo, į ką įsižiūri: jį žavinčiu asilu, mylimu katinu, tulpe! Kovodamas su šia bėda, Tristanas žiūri į bulvių krepšį, ir žybt - jo veidas pavirsta į bulvių krepšį. Tristano atjautos galia tokia didelė, kad jis tampa ir pikto žvilgsnio vyru, ir žiauriai besijuokiančia moterimi. Su niekuo negalėdamas gyventi, neturėdamas kuo pasikliauti, tegali žvelgti į savo paties veidą ir galiausiai tapti savimi.


Provokuojanti, jaudinanti knyga „Berniukas ir jo mylinti širdis“ skatina save klausti, kas esi, gilintis į save. Įspūdingai meistriškas ir giliamintis albumas vaikams bei suaugusiems.


Francois Davidas, prancūzų poetas, verčiamas į įvairias kalbas, dramaturgas, literatūros ir teatro dėstytojas-lektoriusStasys Eidrigevičius, pasaulinio garso menininkas, plakatų, iliustracijų, ekslibrisų, instaliacijų ir scenografijos kūrėjasRamutė Skučaitė, poetė, dramaturgė, vertėja, su kurios kūriniais, Lietuvoje išaugo ne viena tėvų ir vaikų karta


Iš prancūzų kalbos vertė Ramutė Skučaitė2017-11-18

Gera knyga, su dukra skaitom kiekviena vakara. Paveiksliukai jai labai patinka

2017-11-14

Ne tik grazi, bet ir pamokanti

2017-11-14

Iliustracijos atima žadą. Manau, kad ši knyga ne tik vaikams, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Ji ir mane paskatino susimąstyti apie meilę, atsidavimą... Esu taip pat grafiko S.Eidrigevičiaus gerbėja, tad mane pakerėjo ir tai, kad į šią knygą įtraukti ir jo mėgstami meno motyvai - tikrieji veidai ir kaukės, kuriomis kartais prisidengiame, bandydami kažką nuslėpti... Kartais pirmam plane matome kaukę, o kartais - besislepiantį už jos veidą. Nuostabi knyga!

Parašykite atsiliepimą apie „Berniukas ir jo mylinti širdis“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys „Berniukas ir jo mylinti širdis“, kurį pristato Stasys Eidrigevičius. Siūlome ne tik išsamų „Berniukas ir jo mylinti širdis“ aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Stasys Eidrigevičius. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie „Berniukas ir jo mylinti širdis“. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą „Berniukas ir jo mylinti širdis“ dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su „Berniukas ir jo mylinti širdis“ perkama kartu