NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Bitininkas iš Alepo

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-02-29 16.99 SoldOut

Knygos "Bitininkas iš Alepo" aprašymas

Arfa ir Nuris yra eiliniai Sirijos gyventojai. Jie jaukiai įsikūrę Alepe ir užsiima mylima veikla. Nuris vysto sėkmingą bitininkystės verslą, o Arfa tapo paveikslus, kurie žavi tiek vietinius gyventojus, tiek užsienio turistus. Darni pora turi sūnų, draugų, namus, gyvena patogiai ir net negalvoja, kad vieną dieną visko neteks. Sirijoje prasidėjęs pilietinis karas atima pačius brangiausius dalykus.

Pamatyti žiaurumai ir sūnaus netektis apakina Arfą. Nuris ne ką lengviau taikosi su vaiko, draugų, bičių, namų netektimi ir galiausiai įkalba žmoną išvykti iš šalies. Jie nesitiki, kad kažkur bus geriau, tiesiog nebeturi kitos išeities.

Knygoje „Bitininkas iš Alepo“ autorė Christy Lefteri jautriai pavaizdavo dvi poros keliones. Pirmoji – fizinė. Skaitytojai kartu su Arfa ir Nuriu galėjo sekti visą pabėgėlių kelio baisumą. Šioje kelionėje sutinkami kontrabandininkai, kurie negerbia žmonių ir atima paskutinius pinigus. Perpildytos guminės valtelės jūroje. Uždarytos valstybių sienos, stovyklos miestų parkuose, skurdas, pabėgėlių centrai, nepagarba ir tik vos viena kita gerų žmonių ištiesta pagalbos ranka – visa tai yra reali kiekvieno pabėgėlio patirtis. Nors autorė teigia, kad ši istorija nėra tikra, ji ruošdamasi knygai bendravo su žmonėmis Atėnų pabėgėlių stovyklose ir klausėsi neįtikėtinai baisių istorijų. Antroji kelionė – dvasinė. Netekti savo gyvenimo ir neturėti vilties dėl ateities yra baisus smūgis kiekvienam žmogui. Nuris ir Arfa jį priėmė kiekvienas savaip ir turėjo rasti jėgų tęsti savo vidinę kelionę.

„Bitininkas iš Alepo“ priverčia permąstyti savo požiūrį į tam tikrus dalykus ir pajusti daugiau empatijos. Tai itin įtaigi, meistriškai parašyta istorija, kalbanti apie problemas, kurios šiomis dienomis vyksta mūsų kaimynystėje.

Christy Lefteri 1980-tais metais gimė Londone. Jos tėvai iš Kipro į Londoną persikėlė 1974-tais metais per turkų invaziją. Autorė Brunelio universitete studijavo anglų kalbą ir kūrybinį rašymą. „Bitininkas iš Alepo“ yra antroji rašytojos knyga.

Iš anglų kalbos vertė Aistė Kvedaraitė


  • Autorius: Christy Lefteri
  • Leidėjas: BALTO leidybos namai
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 304
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098233957

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Bitininkas iš Alepo"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Bitininkas iš Alepo", Christy Lefteri. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Christy Lefteri su knyga "Bitininkas iš Alepo" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Bitininkas iš Alepo" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Christy Lefteri. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Bitininkas iš Alepo" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Bitininkas iš Alepo" perkama kartu