TŪKSTANČIAI KNYGŲ IKI 5€ >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Blogio sugrįžimas

Kaina: 13,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-07-31 13.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Blogio sugrįžimas" aprašymas

Dauguma suprantame, kas yra karas ir kaip kariaujama, nes mums kasdien tenka dėl ko nors kovoti. Bet tos kasdienės kovos mums trukdo pamatyti daug platesnį vaizdą. Ši knyga „Blogio sugrįžimas“ viską atskleis.

Jau nuo senų laikų mūsų sielų priešas rengė paskutinių dienų tamsos tvaną siekdamas nugalėti šventuosius, atimti Dievo galią ir sukurti pasaulį, kuris garbintų šėtoną tarsi dievą. Ši milžiniška, pribloškianti infrastruktūra dabar jau visiškai parengta veikti. Ją paleidus pasaulis niekada nebebus toks, koks buvo. Esame prie pat tų laikų slenksčio, kurį peržengus šėtono kėslų jau niekas nebesustabdys. Dauguma tikinčiųjų nieko neįtaria ir visiškai nepasirengę tam, ką nelabasis išlaisvins.

Didžioji knygoje „Blogio sugrįžimas“ pateikiamos medžiagos dalis mes iššūkį jūsų nusistovėjusiai pasaulėžiūrai; tam, kuo buvome priversti įtikėti ir kas suformavo mūsų moralinį kelrodį bei pasaulio tvarkos suvokimą. Kai demaskuosiu istoriją, kuri buvo tendencingai rašoma pabrėžiant kelių individų įvykdytus užkariavimus, netruksite pamatyti, kad tikrovė pranoksta prasimanymus. Jūsų pasaulėžiūra gali būti įžeista, bet rekomenduoju viską perskaityti iki galo, ir tegul tiesa jums leis teisingai įvertinti čia pateikiamą informaciją. Atminkite, velnias savo kėslus planavo ir kūrė šešis tūkstančius metų. Šioje knygoje rasite liudijimų apie galutinius jo planų įgyvendinimo žingsnius.

Mano tikslas – paskatinti ir padrąsinti tuos, kurie dės visas pastangas, kad Šventasis Raštas būtų suprantamas ir aiškinamas istorinių ir dabarties pasaulio pokyčių šviesoje.


  • Autorius: Randy Demain
  • Leidėjas: Kingdom Revelation Ministries Inc.
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 272
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098247367
  • Vertėjas: Egidija Lee
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Blogio sugrįžimas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Užsienio eseistika ir publicistika

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Blogio sugrįžimas", Randy Demain. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Randy Demain su knyga "Blogio sugrįžimas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Blogio sugrįžimas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Randy Demain. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Blogio sugrįžimas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Blogio sugrįžimas" perkama kartu