Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Blogio sugrįžimas

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 7,95 €
Kaina su kodu: 6,36 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2023-01-29 Ausra

Įdomi knyga,verta skaitytojų


2024-04-30 7.95 InStock
Į krepšelį 6,36 € -20% su kodu
PATOGU

Knygos "Blogio sugrįžimas" aprašymas

Dauguma suprantame, kas yra karas ir kaip kariaujama, nes mums kasdien tenka dėl ko nors kovoti. Bet tos kasdienės kovos mums trukdo pamatyti daug platesnį vaizdą. Ši knyga „Blogio sugrįžimas“ viską atskleis.

Jau nuo senų laikų mūsų sielų priešas rengė paskutinių dienų tamsos tvaną siekdamas nugalėti šventuosius, atimti Dievo galią ir sukurti pasaulį, kuris garbintų šėtoną tarsi dievą. Ši milžiniška, pribloškianti infrastruktūra dabar jau visiškai parengta veikti. Ją paleidus pasaulis niekada nebebus toks, koks buvo. Esame prie pat tų laikų slenksčio, kurį peržengus šėtono kėslų jau niekas nebesustabdys. Dauguma tikinčiųjų nieko neįtaria ir visiškai nepasirengę tam, ką nelabasis išlaisvins.

Didžioji knygoje „Blogio sugrįžimas“ pateikiamos medžiagos dalis mes iššūkį jūsų nusistovėjusiai pasaulėžiūrai; tam, kuo buvome priversti įtikėti ir kas suformavo mūsų moralinį kelrodį bei pasaulio tvarkos suvokimą. Kai demaskuosiu istoriją, kuri buvo tendencingai rašoma pabrėžiant kelių individų įvykdytus užkariavimus, netruksite pamatyti, kad tikrovė pranoksta prasimanymus. Jūsų pasaulėžiūra gali būti įžeista, bet rekomenduoju viską perskaityti iki galo, ir tegul tiesa jums leis teisingai įvertinti čia pateikiamą informaciją. Atminkite, velnias savo kėslus planavo ir kūrė šešis tūkstančius metų. Šioje knygoje rasite liudijimų apie galutinius jo planų įgyvendinimo žingsnius.

Mano tikslas – paskatinti ir padrąsinti tuos, kurie dės visas pastangas, kad Šventasis Raštas būtų suprantamas ir aiškinamas istorinių ir dabarties pasaulio pokyčių šviesoje.


  • Autorius: Randy Demain
  • Leidėjas: Kingdom Revelation Ministries Inc.
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 272
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098247367
  • Vertėjas: Egidija Lee
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


2023-01-29

Įdomi knyga,verta skaitytojų

Parašykite atsiliepimą apie "Blogio sugrįžimas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Ezoterinės knygos

Randy Demain pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Blogio sugrįžimas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Blogio sugrįžimas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Blogio sugrįžimas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Blogio sugrįžimas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Randy Demain tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Blogio sugrįžimas" perkama kartu