0

Braškių diena (2-as leidimas)

4.0
(1 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
2018-02-13 Adolfina

iLIUSTRACIJOS KAIP VISOSE KASPARAVICISS KNYGOSE NUOSTABIOS, TIK KAI KURQIOS ISTORIJOS NEAISKIOS, REIKIA DAUG VAIKAMS AISKINTI IR FANTAZUOTI, KAD SUPRASTU.

Informacija

Braškių diena (2-as leidimas)

  • Leidėjas: Nieko rimto
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 19x22, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 110
  • ISBN ar kodas: 995568321X

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Braškių diena (2-as leidimas)" aprašymas

Iliustravo dailininkas Kęstutis Kasparavičius - "Mažojo Nobelio" - Anderseno medalio nominantas.


Trečioji vaikiškų knygelių iliustruotojo ir rašytojo Kęstučio Kasparavičiaus knygelė „Braškių diena“ yra tokia pat skani kaip „Kvailos istorijos“ ir „Trumpos istorijos“, kurias pamėgo ne tik mažieji, bet ir jų tėveliai!...


Dvidešimt trys šio rinkinio istorijos, įvykiai išties keisti, ypač stebina jose veikiantys daiktai ir būtybės, kurias matome bemaž kasdien. Bet Kęstutis Kasparavičius viską pamato kitaip ir kitokius: jo Meškiukas – dailininkas, Paršelis tampa operos solistu, Ežiukas neskiria kairės nuo dešinės, gebenė pasipuošia meduoliais...

Žodžiu, ši paveikslėlių knyga apie tai, kas niekad neįvyko ir greičiausiai neįvyks, bet... tikrai verta buvo visa aprašyti ir nupiešti!

2018-02-13

iLIUSTRACIJOS KAIP VISOSE KASPARAVICISS KNYGOSE NUOSTABIOS, TIK KAI KURQIOS ISTORIJOS NEAISKIOS, REIKIA DAUG VAIKAMS AISKINTI IR FANTAZUOTI, KAD SUPRASTU.

Parašykite atsiliepimą apie "Braškių diena (2-as leidimas)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Braškių diena (2-as leidimas), kurią skaitytojams dovanoja Kęstutis Kasparavičius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Kęstutis Kasparavičius su knyga Braškių diena (2-as leidimas) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Braškių diena (2-as leidimas) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Kęstutis Kasparavičius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Braškių diena (2-as leidimas) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Braškių diena (2-as leidimas)" perkama kartu