0

Česnakai. Senolių patirtis ir išmintis

Informacija

Česnakai. Senolių patirtis ir išmintis

  • Leidėjas: Algarvė
  • Išleidimo metai: 2008
  • Formatas: 12x15, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 144
  • ISBN ar kodas: 9789955604945

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Česnakai. Senolių patirtis ir išmintis" aprašymas

Ši knygelė yra pirmoji iš naujos knygų serijos "Tai įdomu", kuri Jums pateiks daug naudingų patarimų, kaip naudotis gamtos siūloma pagalba, ir kurių dėka susikursite sveikesnį gyvenimą.


Knygų serija "Tai įdomu" - puikus pagalbininkas namų ūkyje.

Šioje knygoje rasite viską apie česnako gydomąsias ir vaistines savybes:

- kokias ligas ir kaip gydo;

- kaip naudojamas kulinarijoje, receptai ir patarimai;

- daržininkystės pradžiamokslis.

Parašykite atsiliepimą apie "Česnakai. Senolių patirtis ir išmintis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Pagalba sau. Gydomės namuose

Nora Jazbutytė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Česnakai. Senolių patirtis ir išmintis, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Česnakai. Senolių patirtis ir išmintis aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Česnakai. Senolių patirtis ir išmintis už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Česnakai. Senolių patirtis ir išmintis? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Nora Jazbutytė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Česnakai. Senolių patirtis ir išmintis" perkama kartu