-5% extra nuolaida perkantiems už 25€ ir daugiau su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Susigrąžink regėjimą be akinių

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nauja knyga
Kaina: 11,69 €
Kaina su kodu: 7,01 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
2024-06-14 Veronika

Labai gera. Darant pratimus tikrai galima pagerinti akių būklę.


2024-07-31 11.69 InStock
Į krepšelį 7,01 € -40% su kodu
PATOGU

Knygos „Susigrąžink regėjimą be akinių“ aprašymas

Dr. Williamas Horacio Batesas pasižymėjo viena savybe – jis buvo nepaprastai darbštus, be to, jo netenkino visuotinai priimti aiškinimai, dėl ko išsivysto regėjimo anomalijos, pasireiškiančios trumparegyste, toliaregyste ir astigmatizmu. Ieškodamas šių anomalijų priežasčių, knygos autorius su retinoskopu (prietaisu akių refrakcijai matuoti) ištyrė dešimtis tūkstančių žmonių – suaugusiųjų, vaikų, moksleivių ir netgi naujagimių. Apibendrinęs savo darbo rezultatus, jis priėjo išvadą, kad pagrindinė blogo regėjimo priežastis yra įtampa, kurią patiria žmogaus psichika ir tada – regėjimo sistema.

Gamta, kurdama žmogų, iš tikrųjų nenumatė, kad jis savo regėjimo instrumentą kada nors ims naudoti būtent taip, kaip mes tą darome dabar. Žmogaus regėjimo sistemos evoliucija baigėsi milijonus metų anksčiau, nei atsirado raštas, o ką jau kalbėti apie tokius šiuolaikinius išradimus kaip televizija ar kompiuteriai – visa tai yra papildomas krūvis akims ir viena iš priežasčių, kodėl regėjimo sutrikimais šiandien skundžiasi šimtai milijonų viso pasaulio žmonių.

Ar akiniai yra geriausias regėjimo problemų sprendimas?

Knygoje „Susigrąžink regėjimą be akinių“ randame atsakymą, kad regėjimo anomalijas galima koreguoti kitais būdais – tam tikrais nesudėtingais psichinės bei regėjimo sistemos įtampos šalinimo pratimais. Be to, knygoje pateikiama bendro pobūdžio informacija apie kitas akių stiprinimo priemones.


  • Autorius: Wiliam H. Bates
  • Leidėjas: Luceo
  • Išleidimo metai: 2024
  • Knygos puslapių skaičius: 224
  • ISBN ar kodas: 9786098247978

2024-06-14

Labai gera. Darant pratimus tikrai galima pagerinti akių būklę.

Parašykite atsiliepimą apie „Susigrąžink regėjimą be akinių“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie pagalbą sau, gydymą namuose

Wiliam H. Bates pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Susigrąžink regėjimą be akinių“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Susigrąžink regėjimą be akinių“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Susigrąžink regėjimą be akinių“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Susigrąžink regėjimą be akinių“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Wiliam H. Bates tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Susigrąžink regėjimą be akinių“ perkama kartu