Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Ciniškosios teorijos. Politizuotas mokslas ir jo žala

Kaina: 21,75 €
Kaina su kodu: 19,58 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-04-30 21.75 InStock
Į krepšelį 19,58 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos "Ciniškosios teorijos. Politizuotas mokslas ir jo žala" aprašymas

XX a. marksizmui patyrus katastrofišką nesėkmę, akademinė kairė ėmė dairytis naujo analitinio modelio. Juo tapo ciniška, radikaliai skeptiška postmodernizmo teorija, įkvėpta tokių filosofų kaip M. Foucault, J. Derrida ir F. Lyotard ir kiti. Šie ankstyvieji postmodernistai netikėjo tiesos pažinimu, o visuomenę suvokė kaip sukonstruotą iš galios ir priespaudos struktūrų. Šios abstrakčios idėjos netrukus buvo pradėtos taikyti praktikoje, ir per pastaruosius penkiasdešimt metų virto šiandien daliai jau girdėtomis, bet vis dar egzotiškomis „akademinėmis disciplinomis“: postkolonijine teorija, queer teorija, lyčių ir LGBT studijomis, kritine rasės teorija, net antsvorio bei negalios studijomis ir daugeliu kitų. Iš universitetų šios idėjos persikėlė į žiniasklaidą ir apraizgė viešąjį gyvenimą politinio korektiškumo ir cenzūros gniaužtais.

The Times, Financial Times ir kitų leidinių 2020 metų knyga pripažintoje, Wall Street Journal bestseleriu tapusioje studijoje „Ciniškosios teorijos“ autoriai Helen Pluckrose ir James Lindsay išsamiai supažindina skaitytoją su postmodernizmo ištakomis, ideologizuotų akademinių disciplinų vystymosi istorija ir prielaidomis, pateikia gausius jų praktinius pavyzdžius. Lietuvos skaitytojui ši knyga „Ciniškosios teorijos“ – būdas praskleisti laiko širmą ir pažvelgti į netolimą ateitį, kuri ir Lietuvoje virsta tikrove.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Ciniškosios teorijos. Politizuotas mokslas ir jo žala"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Politikos knygos

Helen Pluckrose, James Lindsay pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Ciniškosios teorijos. Politizuotas mokslas ir jo žala", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Ciniškosios teorijos. Politizuotas mokslas ir jo žala" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Ciniškosios teorijos. Politizuotas mokslas ir jo žala" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Ciniškosios teorijos. Politizuotas mokslas ir jo žala"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Helen Pluckrose, James Lindsay tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Ciniškosios teorijos. Politizuotas mokslas ir jo žala" perkama kartu