⭐⭐⭐ MAŽŲ KAINŲ DIENOS! Ypatingi pasiūlymai visą savaitę! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Valdovas

4.2
(5 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2021-02-06 Skirmantas

Gera knyga, nemažiau aktuali šių dienų realijoms, vadovams arba ketinantiems jais tapti ypatingai rekomenduotina.


Šiuo metu neparduodama

2023-03-31 7.99 SoldOut

Knygos "Valdovas" aprašymas

Niccolo Machiavelli - žymus renesanso epochos filosofas ir politikas. Rašė politikos, istorijos, valstybės teorijos, karybos klausimais, kūrė grožinius kūrinius.

Gimė Florencijoje kilmingų, bet nusigyvenusių didikų šeimoje. Būdamas neturtingas, negalėjo įgyti universitetinio išsimokslinimo, tačiau, augdamas tarp Florencijos humanistų, išmoko lotynų kalbos ir studijavo senovės autorių raštus savarankiškai.

"Valdovas" - vienas svarbiausių jo politinių traktatų, kuriame vaizduojamos stiprios respublikos idealas, aiškinami jo realizavimo būdai. Su šiuo kūriniu siejamas supratimas - makiavelizmas - valdžios siekimas ir išlaikymas bet kuriomis priemonėmis.

"valdovas turi mokėti naudotis tiek žmogaus, tiek žvėries prigimtimi: vena be kitos negali išsiversti [...] todėl valdovas, priverstas veikti kaip žvėris, turi imti sau pavyzdžiu liūtą ir lapę, nes liūtas neišsisaugo spąstų, o lapė neapsigina nuo vilkų. Tad reikia būti lape, kad neįkliūtum į spąstus, ir liūtu, kad atgrasintum vilkus"

"... apie valdovo protą pirmiausia sprendžiama iš to, kokie žmonės jį supa"

"... kovodamas su kitais, niekada neturi susidėti su stipresniu už save, nebent (...) reikalas verčia; mat pergalės atveju atsidursi jo valioje..."

"... galima kovoti dviem būdais: pirma, įstatymais, antra, jėga. Pirmasis iš jų būdingas žmogui, antrasis - žvėrims, bet kadangi pirmojo dažnai nepakanka, tai tenka griebtis antrojo."

"Tokia jau žmogaus prigimtis, kad jis vienodai prisiriša tiek prie tų, kuriems padarė paslaugą, tiek prie tų, kurie jam pačiam padarė geradarystę."


  • Autorius: Niccolo Machiavelli
  • Leidėjas: Vaga
  • Išleidimo metai: 2009
  • Knygos puslapių skaičius: 136
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9785415021024
  • Vertėjas: Petras Račius
  • Iš kokios kalbos versta: italų

Kiti taip pat domėjosi


2021-02-06

Gera knyga, nemažiau aktuali šių dienų realijoms, vadovams arba ketinantiems jais tapti ypatingai rekomenduotina.

2020-12-07

Knyga, kurios turinys yra aktualus ir šiais laikais. Rekomenduoju tiems, kurie ieško atsakymo ką reiškia būti stipriu, bet ir nuolankiu žmogumi, o taip pat tėvams, kurie nori savo vaikus paruošti gyvenimui. Gaila, kad pavadinimas išverstas netiksliai. Tikrasis pavadinimas "princas", o knygos esmė yra pamokos, kurias jaunas naivus asmuo privalu išmokti prieš tampant vertu būti valdovu. Šiais laikais šis titulas tikriausiai labiau atitiktų socialiai brandaus asmens apibrėžimą .

2018-03-01

asdas

2014-10-10

Paskaitom recenzija, joje paminetus pavyzdzius, tada patyrinejam ka tie zmones gyvenime nuveike ar ketino nuveikti, ir bus aiskiau, su kuo turim reikala.

2014-01-06

Puiki knygos kalba, o Makiavelis įdomus ir šiandien. Turėtų būtų privalu perskaityti kiekvienam politikui.

Parašykite atsiliepimą apie "Valdovas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Politikos knygos

Niccolo Machiavelli pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Valdovas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Valdovas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Valdovas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Valdovas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Niccolo Machiavelli tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Valdovas" perkama kartu