NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Dainuoju tau, gimtine. Dainelės vaikams

Kaina: 0,09 €
Kaina su kodu: 0,08 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-02-29 0.087 InStock
Į krepšelį

Knygos "Dainuoju tau, gimtine. Dainelės vaikams" aprašymas

Vilniaus lopšelio-darželio „Aušrelė“ meninio ugdymo pedagogė Gražina Jonušienė yra puiki ikimokyklinio amžiaus vaikų muzikos pedagogė, pasižyminti savo srities profesionalumu, kūrybiškumu, atvirumu naujovėms. Gražinos Jonušienės dainelės skirtos muzikos pedagogams, dirbantiems ikimokyklinio bei pradinio ugdymo įstaigose.


Leidinyje "Dainuoju tau, gimtine" rasite dainelių, kurios praturtins muzikos pedagogų repertuarą. Ypač laukiamos dainelės apie Vilnių, apie Lietuvą, jos padės ugdyti tautinę savimonę, meilę Tėvynei. Dainelių melodijos yra nesudėtingos, lengvai įsimenamos, atitinkančios vaikų amžiaus balsų diapazoną, aktualūs ir vaikams suprantami tekstai. Jos sukurs muzikinę nuotaiką, kad vaikai galėtų pilnavertiškai įsijungti į muzikinio užsiėmimo veiklą. Knygelėje yra įvairios tematikos dainelių, skirtų dainuoti įvairioms progoms, šventėse ir kasdieninėje veikloje. Džiugu, kad dauguma dainelių yra apie Vilnių, apie Lietuvą ir jos praeitį.


Dainavimas – viena populiariausių muzikavimo rūšių, turi didžiulę įtaką bendram vaiko ugdymui. Gražinos Jonušienės knygelė „Dainuoju tau, gimtine“ – puiki galimybė papildyti repertuarą naujomis dainelėmis.


Pirmosios knygelės „Dainuoju tau, gimtine" tęsinys - „Skambėk, Lietuvėle!".

Turinys

Turinys


1. Mano Vilniau / 4

2. Lietuvėlė / 5

3. Į Kaziuko turgų / 6

4. Senas naujas Vilnius / 8

5. Tu, mamyte mylima / 10

6. Pavasaris / 12

7. Tu mano tėti / 13

8. Vakarėjantis Vilnius / 14

9. Lietuvėle, tu mana / 16

10. Vilniaus miestas / 18

11. Metų laikai / 20

12. Myliu Vilnių / 22

13. Kalėdos / 23


Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Dainuoju tau, gimtine. Dainelės vaikams"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Dainų knygelės su natomis 3-5 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Dainuoju tau, gimtine. Dainelės vaikams", kurį pristato Danguolė Dubinienė, Gražina Jonušienė. Siūlome ne tik išsamų "Dainuoju tau, gimtine. Dainelės vaikams" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Danguolė Dubinienė, Gražina Jonušienė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Dainuoju tau, gimtine. Dainelės vaikams". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Dainuoju tau, gimtine. Dainelės vaikams" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Dainuoju tau, gimtine. Dainelės vaikams" perkama kartu