NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Margaspalvės dainužėlės

Kaina: 8,88 €
Kaina su kodu: 7,99 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-02-29 8.881 InStock
Į krepšelį

Knygos "Margaspalvės dainužėlės" aprašymas

Mielieji vaikai!

Ši dainų knygelė skirta jums, jūsų mokytojams, tėveliams, renginių organizatoriams. Ir mažesni, ir augesni vaikai ras sau patinkančią dainelę. Daug dainų išdainuota..., o gal pabandom iš naujo dar kartą?! Tarp žaidimų, užduotėlių padarykit pertraukėlę: gal dainelę padainuokit, linksmą šokį sugalvokit. O po to – vėl prie darbų: mama, tėtis, aš ir tu. Gal jums patiks kuri nors dainelė iš šios knygelės... Gal apie lietų ir paukštelį ar bitutę ir drugelį, o gal gandrą ir varlytę, Rainakėlį ir pelytę, varną, mešką ir pingviną, šimtakojį ir jūrų kiaulytę.

Vaikai, jūs augate vis didyn ir džiuginate visus savo šypsenėlėmis, bet kartais... Ir tuomet užtektų tik vienos linksmos dainelės, kad nebūtų liūdna, graudu, nesmagu... Suraskite tą dainelę šioje knygelėje.

Širdžiai mielą dainelę ras ir mažasis dainorėlis, jo tėveliai, vyresnieji broliukai ar sesutės.

Vaikai gali dainuoti kartu ir su pedagogais.

Dėkoju visiems poetams, kurių tekstus panaudojau kurdama daineles, atliepiančias šviesias ir šiltas eilėraščių emocijas.

Linkiu švelnaus gerumo, įsijautimo į skambantį dainų pasaulį. Smagaus dainavimo, malonaus buvimo drauge. Vaikams ir mokytojams sėkmės jų kūrybiniame bendravime.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Margaspalvės dainužėlės"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Dainų knygelės su natomis 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Margaspalvės dainužėlės", kurį pristato Elena Grigaitė-Tolvaišienė. Siūlome ne tik išsamų "Margaspalvės dainužėlės" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Elena Grigaitė-Tolvaišienė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Margaspalvės dainužėlės". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Margaspalvės dainužėlės" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Margaspalvės dainužėlės" perkama kartu