Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Dainuokime su "Do Re Mi Fa" 2 (su CD) (knyga su defektais)

Kaina: 2,59 €
Kaina su kodu: 2,33 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-04-30 2.59 InStock
Į krepšelį 2,33 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos "Dainuokime su "Do Re Mi Fa" 2 (su CD) (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

Dainų rinkinys "Dainuokime su "Do Re Me Fa 2" nors iš dalies sumažins repertuaro 13-18 metų moksleiviams stygių, padės tobulinti jų dainavimo gebėjimus, lavinti muzikinę klausą.

Rinkinyje pateikta įvairaus pobūdžio, stiliaus (baladinės, kantri, rokenrolo), tempo, tematikos dainų pagal poetų M. Vainilaičio, J. Minelgos, A. Jonyno, J. Drazdausko, E. Šulinskienės, S. Nėries, Z. Sadauskaitės eiles. Šiame dainų rinkinyje yra ir paprastesnės melodinės struktūros, ir sudėtingesnių daugiabalsių dainų, artimų moksleivių pasaulėjautai.


  • Autorius: Asta Niauronienė
  • Leidėjas: Didakta
  • Išleidimo metai: 2010
  • Knygos puslapių skaičius: 28
  • Formatas: 20x20, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098002980-BR

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Dainuokime su "Do Re Mi Fa" 2 (su CD) (knyga su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Dainelių su natomis knygos vaikams

Asta Niauronienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Dainuokime su "Do Re Mi Fa" 2 (su CD) (knyga su defektais)", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Dainuokime su "Do Re Mi Fa" 2 (su CD) (knyga su defektais)" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Dainuokime su "Do Re Mi Fa" 2 (su CD) (knyga su defektais)" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Dainuokime su "Do Re Mi Fa" 2 (su CD) (knyga su defektais)"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Asta Niauronienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Dainuokime su "Do Re Mi Fa" 2 (su CD) (knyga su defektais)" perkama kartu