NAUJIENA! -30% nuolaida visai BIOK kosmetikai! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Dangus griūva (CD)

Kaina: 8,99 €
Kaina su kodu: 8,09 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2024-04-30 8.99 InStock
Į krepšelį 8,09 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos "Dangus griūva (CD)" aprašymas

"Dangus griūva" - tai antroji ciklo „Žaiskime pasaką” dalis, skirta vaikams nuo 6 mėnesių iki 10 metų. Kompaktinėje plokštelėje skamba lietuvių liaudies pasaka „Dangus griūva”, vaikiškos lietuvių liaudies dainelės, žaidimai, smulkioji tautosaka ir originali kūryba. Lietuvių tautosakos motyvais adaptuotą pasaką vaikams seka Veronika Povilionienė ir mokyklėlės „Strazdanėlės” vaikai. Muzikines kompozicijas gyvais instrumentais įgrojo profesionalūs muzikantai: Skirmantas Sasnauskas (dūdmaišis), Rūta Zubrienė (fleita), Edvinas Zubrys (klarnetas), Petras Kričena vyresnysis (cimbolai), Tomas Kulikauskas (perkusija), Simona Kazakevičiūtė (smuikas, altas)

Kompakte papildomai rasite dainelių fonogramas, pasakos animacinį filmuką (35 min.), knygelę su dainų ir smulkiosios tautosakos tekstais, mini teatrą (namukas ir veikėjų kartoninės figūrėlės) – viskas padės linksmai ir turiningai su vaiku žaisti, improvizuoti, atrasti.

CD filmukas išlankstomas namukas su pasakos veikėjais.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Dangus griūva (CD)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Audio pasakos vaikams (CD)

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Dangus griūva (CD)", kurį pristato Petras Kričena, Sonata Latvėnaitė-Kričenienė. Siūlome ne tik išsamų "Dangus griūva (CD)" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Petras Kričena, Sonata Latvėnaitė-Kričenienė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Dangus griūva (CD)". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Dangus griūva (CD)" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Dangus griūva (CD)" perkama kartu