0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Muzikinė pasaka „Čiulba ulba ūbauja“ (su CD)

Kaina internetu: 12,99 €
Kaina knygyne: 15,99 €*
Sutaupote: 3.00 € (19%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Muzikinė pasaka „Čiulba ulba ūbauja“ (su CD)


2021-04-30 12.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Muzikinė pasaka „Čiulba ulba ūbauja“ (su CD)" aprašymas

„Plačiai pasklido lakštingalos giesmė. Nuplaukė laukais, nutraškėjo šlaitais, nugurgėjo upeliu, pasislėpė vakaro šešėliuose…”

Pasaka „Čiulba ulba ūbauja“

Pagal lietuvių tautosaką sukurta knyga skirta ikimokyklinio ir pradinio amžiaus vaikams. Vaikai su malonumu klausosi pasakos apie paukščių puotą. Tiek pedagogai, tiek tėvai ras vertingų patarimų muzikos, tautosakos pamokėlėms bei improvizavimui namuose.

Muzikos aranžuotę sukūrė kompozitorius Petras Kričena. Pasaką seka dainininkė Veronika Povilionienė. Daineles atlieka „Strazdanėlių“ vaikai. Muziką atlieką profesionalūs muzikantai – Algirdas Klova, Tomas Kulikauskas, Skirmantas Sasnauskas, Rūta Zubrienė, Edvinas Zubrys.


„Čiulba ulba ūbauja” – tai trečioji muzikinio ciklo „Žaidžiame pasaką” dalis (ankstesni CD „Vištytė ir gaidelis” ir „Dangus griūva”). Knygą sudaro dvi dalys. Pirmoji knygos „Čiulba ulba ūbauja” dalis – lietuvių folkloro ir tautosakos motyvais sukurta pasaka nukelia skaitytoją į paukščių pasaulį. Antroje knygos dalyje – Lietuvoje gyvenančių paukščių, pasakos herojų, mini enciklopedija. Paukščių nuotraukos iliustruoja kiekvieno paukštuko aprašymą. Kiekviename skirsnyje rasite profesionalius patarimus, kaip ugdymo procesą paversti turiningu žaidimu, kaip galima improvizuoti paukščių tema. Siūlomi lietuvių folkloro ir tautosakos intarpai. Yra garso įrašai, natos ir žodžiai.


Prie knygos pridedamas kompaktinis diskas. Profesionaliai išleistame CD rasite ne tik įgarsintą pasaką, tikrų lietuviškų instrumentų skambesį, bet ir garso operatoriaus, režisieriaus Vidmanto Blažio gyvai gamtoje įrašytus paukščių, kurie yra aprašyti knygoje, balsus.


Parašykite atsiliepimą apie "Muzikinė pasaka „Čiulba ulba ūbauja“ (su CD)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Skaitome kartu su vaiku

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Muzikinė pasaka „Čiulba ulba ūbauja“ (su CD), kurį parašė Sonata Latvėnaitė-Kričenienė, Petras Kričena. Siūlome ne tik išsamų Muzikinė pasaka „Čiulba ulba ūbauja“ (su CD) aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Sonata Latvėnaitė-Kričenienė, Petras Kričena. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Muzikinė pasaka „Čiulba ulba ūbauja“ (su CD). Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Muzikinė pasaka „Čiulba ulba ūbauja“ (su CD) dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Muzikinė pasaka „Čiulba ulba ūbauja“ (su CD)" perkama kartu