0

Muzikinė pasaka „Čiulba ulba ūbauja“ (su CD)

Internetu: 12,99 €
Knygyne: 15,99 €*
Sutaupote: 3.00 € (19%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Muzikinė pasaka „Čiulba ulba ūbauja“ (su CD)

  • Leidėjas: Muzikija
  • Išleidimo metai: 2013
  • Formatas: 24x24, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 56
  • ISBN ar kodas: 9786099552309

2020-07-31 12.99 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

„Plačiai pasklido lakštingalos giesmė. Nuplaukė laukais, nutraškėjo šlaitais, nugurgėjo upeliu, pasislėpė vakaro šešėliuose…”

Pasaka „Čiulba ulba ūbauja“

Pagal lietuvių tautosaką sukurta knyga skirta ikimokyklinio ir pradinio amžiaus vaikams. Vaikai su malonumu klausosi pasakos apie paukščių puotą. Tiek pedagogai, tiek tėvai ras vertingų patarimų muzikos, tautosakos pamokėlėms bei improvizavimui namuose.

Muzikos aranžuotę sukūrė kompozitorius Petras Kričena. Pasaką seka dainininkė Veronika Povilionienė. Daineles atlieka „Strazdanėlių“ vaikai. Muziką atlieką profesionalūs muzikantai – Algirdas Klova, Tomas Kulikauskas, Skirmantas Sasnauskas, Rūta Zubrienė, Edvinas Zubrys.


„Čiulba ulba ūbauja” – tai trečioji muzikinio ciklo „Žaidžiame pasaką” dalis (ankstesni CD „Vištytė ir gaidelis” ir „Dangus griūva”). Knygą sudaro dvi dalys. Pirmoji knygos „Čiulba ulba ūbauja” dalis – lietuvių folkloro ir tautosakos motyvais sukurta pasaka nukelia skaitytoją į paukščių pasaulį. Antroje knygos dalyje – Lietuvoje gyvenančių paukščių, pasakos herojų, mini enciklopedija. Paukščių nuotraukos iliustruoja kiekvieno paukštuko aprašymą. Kiekviename skirsnyje rasite profesionalius patarimus, kaip ugdymo procesą paversti turiningu žaidimu, kaip galima improvizuoti paukščių tema. Siūlomi lietuvių folkloro ir tautosakos intarpai. Yra garso įrašai, natos ir žodžiai.


Prie knygos pridedamas kompaktinis diskas. Profesionaliai išleistame CD rasite ne tik įgarsintą pasaką, tikrų lietuviškų instrumentų skambesį, bet ir garso operatoriaus, režisieriaus Vidmanto Blažio gyvai gamtoje įrašytus paukščių, kurie yra aprašyti knygoje, balsus.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu