Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Daugialypiai ir kreiviniai integralai

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-04-30 10.57 SoldOut

Knygos "Daugialypiai ir kreiviniai integralai" aprašymas

Mokymo priemonė "Daugialypiai ir kreiviniai integralai" skirta matematikos ir informatikos specialybės studentams, susipažinusiems su vieno kintamojo funkciju diferencialiniu ir integraliniu skaiciavimais bei keliu kintamuju funkciju diferencialiniu skaiciavimu ir savybėmis.

Priemone "Daugialypiai ir kreiviniai integralai" taip pat galėtu naudotis studijuojantieji fiziką bei technines disciplinas.

Teorinė medžiaga papildyta pavyzdžiais, sprendimais ir brėžiniais. Savarankiško darbo užduotys pateikiamos su atsakymais, nurodymais ir brėžiniais.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Daugialypiai ir kreiviniai integralai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kitos kompiuterijos knygos

Livija Maliaukienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Daugialypiai ir kreiviniai integralai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Daugialypiai ir kreiviniai integralai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Daugialypiai ir kreiviniai integralai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Daugialypiai ir kreiviniai integralai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Livija Maliaukienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Daugialypiai ir kreiviniai integralai" perkama kartu