Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Diagnozė - vėžys (knyga su defektais)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-04-30 2.99 SoldOut

Knygos "Diagnozė - vėžys (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

Knyga „Diagnozė – vėžys“ skirta norintiems išlikti gyviems ir toliau gyventi.

Autoriaus Anatolijus Malovičko knygoje „Diagnozė – vėžys“ išdėstyta unikali, vientisa onkologinių ligų gydymo ir profilaktikos sistema, kuri remiasi natūropatiniais biologinės apsaugos nuo vėžio (ir ne tik nuo vėžio) metodais. Tai grynai praktinė medžiaga, kuria reikia naudotis jau šiandien, nes „rytojaus" galime nesulaukti.


  • Autorius: Anatolijus Malovičko
  • Leidėjas: Dajalita
  • Išleidimo metai: 1997
  • Knygos puslapių skaičius: 302
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789986700159-BR

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Diagnozė - vėžys (knyga su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Onkologijos knygos

Anatolijus Malovičko pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Diagnozė - vėžys (knyga su defektais)", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Diagnozė - vėžys (knyga su defektais)" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Diagnozė - vėžys (knyga su defektais)" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Diagnozė - vėžys (knyga su defektais)"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Anatolijus Malovičko tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Diagnozė - vėžys (knyga su defektais)" perkama kartu