NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Autoimuninių encefalitų ir paraneoplastinių neurologinių sindromų diagnostikos ir gydymo rekomendacijos

Kaina: 11,42 €
Kaina su kodu: 9,71 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-03-31 11.419 InStock
Į krepšelį

Knygos "Autoimuninių encefalitų ir paraneoplastinių neurologinių sindromų diagnostikos ir gydymo rekomendacijos" aprašymas

Knygos „Autoimuninių encefalitų ir paraneoplastinių neurologinių sindromų diagnostikos ir gydymo rekomendacijos“ tikslas yra skatinti supratimą apie autoimuninio encefalito (AE) diagnostiką ir supažindinti su agresyvaus gydymo galimybėmis, kurios lemia geras išeitis šiomis ligomis sergantiems asmenims. Taip pat, kadangi nemaža dalis AE yra neatsiejami nuo onkologinių ligų, norima toliau plėtoti neuroonkologiją Lietuvoje, skatinti neurologų ir onkologų bendradarbiavimą diagnozuojant ir gydant šias ligas pažymint, kad svarbi ne tik ankstyva diagnostika, bet tam tikrais atvejais ir kryptingas ilgametis stebėjimas dėl galimos onkologinės ligos. Kadangi šioje mokymo priemonėje aptariami tiek neurologinių sindromų, tiek vėžio diagnostikos, taip pat su vėžio gydymu susijusių autoimuninių nervų sistemos komplikacijų ypatumai, priemonė gali būti naudinga įvairių sričių specialistams, ypač žinant, kad šių ligų dažnis ateityje tik didės.Parašykite atsiliepimą apie "Autoimuninių encefalitų ir paraneoplastinių neurologinių sindromų diagnostikos ir gydymo rekomendacijos"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Onkologijos knygos

Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Mantas Vaišvilas, Nataša Giedraitienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Autoimuninių encefalitų ir paraneoplastinių neurologinių sindromų diagnostikos ir gydymo rekomendacijos", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Autoimuninių encefalitų ir paraneoplastinių neurologinių sindromų diagnostikos ir gydymo rekomendacijos" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Autoimuninių encefalitų ir paraneoplastinių neurologinių sindromų diagnostikos ir gydymo rekomendacijos" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Autoimuninių encefalitų ir paraneoplastinių neurologinių sindromų diagnostikos ir gydymo rekomendacijos"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Mantas Vaišvilas, Nataša Giedraitienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Autoimuninių encefalitų ir paraneoplastinių neurologinių sindromų diagnostikos ir gydymo rekomendacijos" perkama kartu