NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Plaučių vėžio sisteminio gydymo nepageidaujamų poveikių valdymas

12,99 €
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-02-29 12.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Plaučių vėžio sisteminio gydymo nepageidaujamų poveikių valdymas" aprašymas

Pratarmė

Nuo plaučių vėžio mirštama dažniausiai, palyginti su kitomis neoplazijomis. Pa prastai ligoniai dėl šios ligos kreipiasi į gydytojus pavėluotai, kai ji jau būna įsisenėjusi ir išplitusi. 70-80 proc. visų plaučių vėžio atvejų diagnozuojama III-IV stadijos. Nustačius plaučiuose išplitusią ar metastazavusią ligą, pagrindinis gydymo būdas yra specifinis sisteminis. Plaučių vėžiui gydyti skiriami ne tik citotoksiniai (chemoterapiniai), bet ir biologinės (taikinių) terapijos, imunoterapijos vaistai. Pastarųjų dviejų grupių vaistų paskutinį dešimtmetį sparčiai gausėja daugėjant žinių apie ląstelių biologiją, biochemiją, kinetiką, signalo perdavimo kelius, būdingus tik navikinėms ląstelėms.

Toks sisteminis gydymas gali pailginti ligonių gyvenimo trukmę, sušvelninti simptomus ir pagerinti gyvenimo kokybę. Tačiau šis gydymas reikalauja daug pastangų ir kantrybės, dėl jo kartais kyla komplikacijų, kurios gali baigtis mirtimi.

Lietuvoje specifinį sisteminį plaučių vėžio gydymą skiria gydytojai pulmonologai ar onkologai chemoterapeutai, tačiau stebėti ligonius po gydymo ar tarp gydymo kur sų tenka šeimos gydytojams. Nuo to, kaip ligoniui seksis šį laikotarpį, priklauso ir kaip jis bus pasirengęs tolesniam gydymui, todėl būtina laiku atpažinti nepageidaujamą gydymo poveikį ir pradėti gydyti. Laiku nenustačius gydymo komplikacijų, ligonio būklė gali greitai blogėti ir tapti pavojinga gyvybei.

Šiame leidinyje „Plaučių vėžio sisteminio gydymo nepageidaujamų poveikių valdymas“ aptariamos dažniausios plaučių vėžio chemoterapijos, biologinės terapijos ir imunoterapijos komplikacijos ir jų gydymo rekomendacijos. Jos galėtų būti naudingos pulmonologams, onkologams chemoterapeutams, šeimos, vidaus ligų ir kitų specialybių gydytojams, kurie prižiūri ir gydo plaučių vėžiu sergančius ligonius.


  • Autorius: Elena Bernotienė
  • Leidėjas: Vaistų žinios
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 80
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098215212

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Plaučių vėžio sisteminio gydymo nepageidaujamų poveikių valdymas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Onkologijos knygos

Elena Bernotienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Plaučių vėžio sisteminio gydymo nepageidaujamų poveikių valdymas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Plaučių vėžio sisteminio gydymo nepageidaujamų poveikių valdymas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Plaučių vėžio sisteminio gydymo nepageidaujamų poveikių valdymas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Plaučių vėžio sisteminio gydymo nepageidaujamų poveikių valdymas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Elena Bernotienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Plaučių vėžio sisteminio gydymo nepageidaujamų poveikių valdymas" perkama kartu