⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Didaktinė medžiaga lietuvių kalbai mokyti

Kaina: 2,49 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-04-30 2.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Didaktinė medžiaga lietuvių kalbai mokyti" aprašymas

Šis rinkinys skirtas II-IV klasių mokiniams, tačiau kai kas pravers ir jaunesniems ar vyresniems vaikams, mėgstantiems spręsti kryžiažodžius, žaidimus.
Užduotys klasėms nesustemintos, kadangi mokytojas jas gali pasirinkti pagal temą ar kai trūksta mokomosios medžiagos vadovėlyje, ar siekdamas sudominti mokinius. Užduotys tinkamos mokant kalbos dalis, leksikologiją, morfologiją, rašybą, fonetiką, sintaksę, rišliąją kalbą. Kai mokinys atlieka klasės darbus ir lieka laisvo laiko, taip pat galima pasiūlyti pratimų iš šio rinkinio.
Knygelės tikslas - palengvinti mokytojo darbą pateikiant medžiagą mokiniams ar įtvirtinant jų žinias.


  • Autorius: Lionė Ruseckienė
  • Leidėjas: Lucilijus
  • Išleidimo metai: 2001
  • Knygos puslapių skaičius: 36
  • Formatas: 21x29, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9955-418-61-3

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Didaktinė medžiaga lietuvių kalbai mokyti"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Didaktinė medžiaga lietuvių kalbai mokyti", Lionė Ruseckienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Lionė Ruseckienė su knyga "Didaktinė medžiaga lietuvių kalbai mokyti" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Didaktinė medžiaga lietuvių kalbai mokyti" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Lionė Ruseckienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Didaktinė medžiaga lietuvių kalbai mokyti" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Didaktinė medžiaga lietuvių kalbai mokyti" perkama kartu